دوره آموزش اره کاری برای ساخت طلا و جواهر

آموزش قدم به قدم و اصولی در اره کاری برای ساخت زیورآلات ، به دنیای جادوی اره کاری خوش آمدید، جایی که با یک اره و دست های هنرمدانه خود ، زیورآلات را به اثر هنری زیبا تبدیل می‌کنید. این هنر، یک سفر جذاب به دنیای زیبایی و خلاقیت است که می‌توانید با آن زیورآلاتی خاص و منحصر به فرد بسازید.

آموزش طلا و جواهر سازی - آموزش اره کاری برای ساخت طلا و جواهر
لوگوی کوچک شکنج

Shekanj hand made jewelry

معرفی مدرس دوره

سجاد خالقی

آقای سجاد خالقی

استاد سجاد خالقی سالیان سال است که در حوزه طلا و جواهر بصورت حرفه ای فعالیت می کند و خالق برند شکنج می باشد. ایشان در طول این سال ها با شرکت های بزرگی همکاری کرده اند.

برخی از تولیدات و آثار آقای خالقی را می توانید در فروشگاه طلا و جواهر شکنج مشاهده بفرمایید.

فیلم معرفی دوره آموزش اره کاری طلا و جواهر

سر فصل های دوره

1- معرفی ابزار مورد نیاز برای دوره
2- ساخت اشکال هندسی پایه(دایره مربع مثلت ستاره)
3- اره کاری فرم دایره
4- اره کاری فرم مربع
5- اره کاری فرم مثلث
6- اره کاری فرم ستاره
7- سوهان کاری اشکال هندسی

8- توضیح برای ساخت مرحله پیشرفته(ساخت یک پلاک اسم، ساخت انگشتر و پلاک چهره)
9- اره کاری پلاک اسم
10- سوهان و پوست زدن
11- پوست و پرداخت اسم
12- اولتر کردن(شستشوی کار)
13- اره کاری و ساخت انگشتر
14- سایز کردن انگشتر
15- پوست و پرداخت و جلادادن انگشتر
16- اره کاری پلاک چهره
17- جوشکاری کار
18- ذوغاب کردن و مگنت کردن کار

درباره دوره اموزش اره کاری طلا و جواهر

بیاشامید در دنیایی از آرزوها و خلاقیت، جایی که هر کسی می‌تواند به سادگی و با لمس یک اره، طلا و جواهرات جذابی را به وجود بیاورد. اکثر مردم فکر میکنند که ورود به دنیای طلا و جواهر سرمایه زیادی میخواید یا خیلی زمان بر است.  ما در این دوره آموزش اره کاری زیورالات به شما نشان خواهیم داد که چگونه با صرف مقدار کمی هزینه و در زمان کوتاه، در  هنر اره کاری مسلط شوید و به درآمدی پر شور ، حاصل از هنر دستانتان برسید .

در این دوره آموزش اره کاری طلا و جواهر ، با تکنیک اره‌کاری آشنا خواهید شد، جادویی که به شما این امکان را می‌دهد تا با ابزارهای ساده، آثار زیبا و منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. اصطلاحاً، برش یک شی توسط اره را “اره‌کاری” می‌نامند. شما با یادگیری این تکنیک، قادر به ساخت انگشترها، دستبندها، آویزها و حتی آثار دیگری که با فلز قابل ساختند، خواهید بود.

در این دوره آموزشی اره کاری طلا و جواهر ، ابزارهای مورد نیاز را فرا خواهید گرفت و نحوه‌ی استفاده از آنها را با دقت خواهید آموخت. سپس، با آموزش چندین تکنیک جذاب و متنوع، با شگفتی اره کاری در دنیای طلا وجواهر آشنا خواهید شد .