هدایای مناسب ولنتاین

هدایای مناسب ولنتاین

روز ولنتاین یا روز عشق، مصادف با 14 فوریه در جهان جشن گرفته می‌شود. اگرچه ولنتاین ریشه غربی و مسیحی دارد؛اما امروزه، بین افراد دنیا برگزار می‌شود.14 فوریه بهترین فرصت، برای تشکر و قدردانی از حضور افرادی است که با حضورشان به زندگیمان معنا می‌بخشند. در این روز سعی می‌شود، هدایایی داده شود که بار احساساسی بالایی داشته باشند و به طور شفاف اما عمیق علاقه رو به شخص مقابل نشان دهد. تم رنگ در روز ولنتاین، قرمز است و معمولا هدایای به این رنگ، فراگیر و محبوب‌تر خواهند بود. هدایای ولنتاین فارغ از سن، همیشه در یک حیطه یکسان‌اند. در اینجا سعی داریم، به موضوع هدایای مناسب برای ولنتاین بپردازیم.

شکلات

شکلات‌ها همراه همیشگی جشن‌ها و مجالس شاد هستند. در ولنتاین نیز بسیار محبوب و رایج خواهند بود. این عضو شیرین و کوچک، با بسته‌بندی‌های متنوع در بازار موجود است؛ اما در این روز توصیه می‌شود، از شکلات‌های شیرین و کاکائویی مثل: نوتلا و یا کیت کت و یا هر شکلاتی که بسته‌بندی قرمز و شکل قلب و خرس دارد، استفاده کنید. برای تزئین شکلات، می‌توانید از یک ربان قرمز در کنار یک یادداشت عاشقانه بهره ببرید.

شکلات، از پرطرفدارترین خوراکی‌های جهان محسوب می‌شود و در روز ولنتاین نشان از جذابیت، عشق عمیق و احساسات است. اندروفین موجود در شکلات، موجب افزایش  شادی و نشاط در افراد می‌شود.

از بهترین ایده‌ها برای هدیه شکلات ولنتاین، به طرح چاپ تصاویر مشترکتان روی شکلات‌ها می‌توان اشاره کرد. این فناوری به‌تازگی رایج شده و تلفیقی از شکلات و صمیمیت را برای شما، به ارمغان می‌آورد.

گل رز

گل‌ها به‌علت ظرافت و زیبایی و بوی خاصی که دارند، باعث ایجاد شور و اشتیاق در افراد می‌شوند.هرساله در جشن ولنتاین، میلیون‌ها شاخه گل بین عشاق رد و بدل می‌شود. هدیه دادن گل، به شخص مهم زندگیتان، همیشه زیبا و دلنشین است؛ اما روز ولنتاین به این هدیه، معنا و احساس زیباتری خواهد بخشید. در زمان یونان باستان، گل رز نمادی از الهه عشق و بسیار مقدس و محترم بوده است. امروزه نیز، گل رز نمادی از عشق و علاقه به‌شمار می‌رود. گل مخصوص روز عشق، گل رز است و به دلیل تم رنگی این روز، معمولا از گل رزهای قرمز استفاده می‌کنند. گل رز قرمز، نشان از اشتیاق در عشق و علاقه پاک قلبی به فرد مقابل است.

برای هدیه دادن گل، ایده‌های مختلفی وجود دارد که با توجه به سلیقه خود و یا فرد مقابل انتخاب می‌شود. استفاده از شاخه گل، به صورت تک و یا دسته‌گل و سبدگل رایج‌ترین مدل‌ها، برای استفاده در این روز هستند. برای خلاقیت بیشتر، می‌توانید از باکس‌های شکل قلب و یا باکس حروف انگلیسی اسم فرد مقابل برای گل‌ها استفاده کنید.

گل‌ها به علت ظرافت و زیبایی و بوی خاصی که دارند باعث ایجاد شور و اشتیاق در افراد می‌شوند.

عروسک

تقریبا در کنار تمامی هدایای ولنتاین که تهیه می‌شوند، حضور عروسک خودنمایی می‌کند.هدیه دادن عروسک در روز ولنتاین، نماد احساس ارامش و اسایش خاطر است. این هدیه شیرین، فارغ از سن و سال، همیشه افراد را جذب خود می‌کند. در روز ولنتاین، به‌طور متداول از عروسک خرس تدی در سایزهای مختلف و رنگ‌های روشن مثل: قرمز و یا سفید استفاده می‌شود. در زمان یونان باستان، خرس نماد عشق بوده است؛ به همین دلیل، اسطوره‌های یونان آن را با اسم «زنوس» که نام الهه عشق یونان باستان است، صدا می‌زدنند.

استفاده از خرس تدی، هدیه‌ای زیبا و دلرباست. البته در نظر داشته باشید، انتخاب عروسک‌های حیوانی بامزه دیگر نیز، در این روز گزینه‌ای دلنشین است. این هدیه همچنین به‌علت ماندگاری، محبوب و پرطرفدار است.

جواهرات

استفاده از جواهرات برای ولنتاین، از رایج‌ترین و دوست داشتنی‌ترین هدایا محسوب می‌شوند. جواهرات به‌علت ماندگاری و همچنین قابلیت استفاده در مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف، یکی از بهترین کادوهای ولنتاین است. برای انتخاب جواهرات به عنوان هدیه ولنتاین، دقت داشته باشید از جواهراتی استفاده کنید که به‌خوبی احساسات شما را انتقال دهد. در این روز، معمولا هدیه دادن انگشتر زیباتر است. انگشتر، به‌دلیل قرارگیری روی انگشتان فرد، همیشه در معرض دید خواهد بود و حس بهتری خواهد داشت.

همان‌طور که می‌دانید، بعد از چشم‌ها، دست‌ها عاشقانه‌ترین عضو بدن محسوب می‌شوند. با توجه به علم زبان بدن، اولین نشانه‌های عاشقی در دست‌ها پدیدار خواهد شد. کالکشنی که در ادامه معرفی می‌شود، با بهره‌گیری از همین ایده به طراحی انگشترهایی با طرح‌های ساده، اما عمیق پرداخته‌اند.

کالکشن رمانتیک مجموعه اغوش شکنج، علاوه بر ایده‌های متنوع و دلربا، انتخاب جنس جواهرات را به شما واگذار خواهد کرد.

مجموعه آغوش شکنج

پر طرفدارترین مجموعه شکنج

انگشتر آغوش شکنج، از طراحی‌های منحصر‌به‌فرد این مجموعه است. همان‌طور که از اسم انگشتر پیداست، نشان از صمیمیت و آغوش عشاق دارد. این انگشتر به‌علت ظرافتی که دارد، در هر مکان و موقعیت قابل استفاده است و بسیار دلرباست.

انگشتر افرینش شکنج، یادآور تعهد و پایداری رابطه عاشقانه شماست و گزینه‌ای مناسب برای هدیه ولنتاین است. این انگشتر عمق احساسات شما را به رخ می‌کشد و به‌سبب ظرافتی که دارد، فرد مقابل در هر موقعیتی توانایی استفاده از آن را دارد.

طراحی خاص و مدرن انگشتر دیالوگ شکنج، نشان از همدردی و صبوری در رابطه است. این انگشتر، بسیار پراحساس است و هر فرد با هر سلیقه‌ای را راضی می‌کند.

 

انگشتر قلب شکنج، یکی دیگر از طرح‌های عمیق احساسی این کالکشن است. انتخاب این انگشتر به عنوان هدیه ولنتاین، از بهترین گزینه‌های جواهرات خواهد بود.

 

انگشتر قول شکنج، با طرحی دلربا و شیرین، یادآور تعهد و وفاداری رابطه بین عشاق است. این هدیه با ظرافت خاص خود، هدیه‌ای ماندگار و خلاقانه برای ولنتاین است.

و درنهایت، طراحی رمانتیک و آرامش‌بخش انگشتر وصال شکنج، نشان از همدردی و آرامش در رابطه است. حالت قرارگیری دست‌ها در این انگشتر، احساسات عاشقانه را به خوبی منتقل می‌کند و هدیه‌ای خاطره‌انگیز خواهد بود.

برای خاص‌تر و زیبایی بیشتر هدیه، توصیه می‌شود از حکاکی روی انگشترها استفاده کنید. این حکاکی می‌تواند یک جمله، یک اسم و یا حتی یک تاریخ خاص باشد.

 

یادداشت عاشقانه در این روز را فراموش نکنید!

در نهایت، در کنار هدیه ولنتاین، از نوشتن یادداشت عاشقانه دریغ نکنید. سعی کنید در جملات کوتاه و پرمعنا، احساسات خود را ابراز کنید و در پایان یادداشت، از چند بیت شعر عاشقانه و رمانتیک برای تکمیل نوشته استفاده کنید. این یادداشت را می‌توانید در پشت یک عکس چاپ شده دونفره از خودتان، و یا کارت پستال مخصوص ولنتاین که عموما با تم قرمز طراحی می‌شوند، بنویسید.

به عنوان سخن پایانی، با ارزوی آرامش و سعادت عشاق، پیشنهاد می‌شود از ترکیب هدیه‌ها با هم استفاده کنید؛ اما توجه داشته باشید، حتما قسمتی از هدیه ولنتاین، ماندگار باشد و روزعشق خاطره‌انگیزی را برای او خلق کنید.

دسته‌بندی: مقالات شکنج

آخرین مقالات

پر فروش ترین محصولات

  • 480,000تومان

  • 480,000تومان

  • 560,000تومان

  • 560,000تومان

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه