خطوط منحنی در سفارش اختصاصی

ساخت جواهرات اختصاصی از طرح شما

شما میتوانید با ثبت سفارش انواع طلا و نقره بصورت سفارشی می توانید آنچه در ذهن خودتان است را تبدیل به جواهر قابل لمس کنید و از ایده و فکر خود لذت ببرید. انواع زیورآلات طلا از قبیل تاج، گردنبند، انگشتر، دستبند، حلقه، پابند، زنجیر طلا، آویزها و … را می توان بصورت سفارشی با طرح خود خریداری کنید. قیمت سفارشات با توجه به مراحل ساخت و قیمت روز طلا محاسبه میشود. با شکنج در مراسم های خود به صورت خاص بدرخشید.

سفارش اختصاصی طلا و وجواهر
لوگوی کوچک شکنج

Shekanj hand made jewelry

shekanj handmade

سفارش اختصاصی طلا و جواهر

شاید برای شما پیش آمده باشد بعد از خرید ببینید همه از آنچه شما خریده اید، یا خریده اند. از ماشین گرفته تا طلا و جواهرات در صورتی که شما خیلی گشته اید تا خاص باشید. شما با سفارش اختصاصی طلا و جواهرات خاص خواهید بود. با خیلی قیمت مناسب تر از طرح ها تکراری می توانید در مجالس بدرخشید دقیقا همانطور که تصور می کنید.

سفارش ساخت النگو طلا

آیا به سفارش ساخت النگو فکر کرده اید. یک النگوی طلا، که زیبایی دستانتان را چند برابر نشان دهد؟ ما اینجا هستیم تا با ترکیب ایده های نو النگو ها را خاص و زیبا بیافرینیم برای شما! سفارش اختصاصی طلا و جواهرات از النگو های زیبا و مدرن گرفته تا طرح های سنتی و اصیل در خدمت شما هستیم.

سفارش جواهر

سفارش جواهر برای افرادی که طرفداران جواهر هستند این سبک بسیار بسیار خاص است. یاقوت، زمرد و برلیان و… درسفارش اختصاصی طلا و جواهر محبوبیت زیادی دارد چرا که این جواهرات حالت سلطنتی و خاصی دارند.

ساخت طلا و جواهر با طرح دلخواه

برای ساخت طلا و جواره اختصاصی از روی سفارش اختصاصی شما این مراحل زیر طی می شود.

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی

بعد از ارسال عکس یا شمای کلی طرح توسط شما و بعد از تایید کارشناسان ، هنرمندان کار بلد شکنج شروع به طراحی سه بعدی جواهر شما می کنند و با استفاده از نرم افزارهای خاص همان تصویری که شما برای ما ارسال کردید را به صورت سه بعدی طراحی می کنند .

خطوط پیچ دار

تایید مشتری

بعد از تایید مشتری ، مرحله ساخت سفارش اختصاصی طلا و جواهر شما شروع خواهد شد.

واتس اپ برای سفارش اختصاصی
خطوط پیچ دار
ساخت سفارش اختصاصی

ساخت

بعد از تایید طرح سفارش اختصاصی طلا و جواهر هنرمندان ما در شکنج شروع به ساخت طرح شما می کنند و بعد از ساخت در درب منزل محصول شما را تحویل خواهیم داد .

برای ارسال سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید و طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید .