انگشتر بند انگشتی چیست؟

انگشتر بند انگشتی چیست؟

هر ساله نمونه‌های جدید و مدرن از زیورآلات، به بازار عرضه می‌شود و طرفداران زیادی را مجذوب خود می‌کند. از جمله نوآوری‌هایی که در عرصه زیورآلات اجرا شد، نوآوری در انگشتر و طرح جدید تحت عنوان ” بند انگشتی” است. این طرح جدید، به صورت در سرتاسر جهان رایج و فراگیر شد و بنابراین برندهای مختلف شروع به اجرای ایده‌های جدید برای انگشترهای بند انگشتی کردند. در این مقاله به موضوع انگشتر بند انگشتر و چگونگی آن می‌پردازیم و به نکاتی جالب و شنیدنی از این انگشتر اشاره می‌کنیم.

 

انگشتر بند انگشتی چیست؟

حدود یک دهه پیش، طراحان اروپایی تصمیم به طراحی نمونه‌های جدید انگشتر گرفتند بطوریکه تمامی ایده‌های قبلی آن‌ها را نیز پوشش دهد. از جمله ایده‌های جذاب و ماندگاری که به ذهن آن‌ها رسید، انگشتر بند انگشتی بود. انگشتر بند انگشتی که با نام‌های میدی رینگ و یا ناکل رینگ نیز شناخته می‌شود، به سرعت محبوبیت خود را در سرتاسر جهان پیدا کرد و افراد مختلفی مجذوب این طرح زیبا شدند.

انگشترهای بند انگشتی، نمونه‌ای از زیورآلات هستند که طرحی مشابه با انگشتر دارند با این تفاوت که در بند دوم انگشت قرار می‌گیرند. این نمونه انگشتر مانند سایر زیورآلات با جنس ساخت‌ها و طرح‌های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شود. این انگشتر، جذابیت خاصی به استایل افراد می‌بخشد و بیشترین طرفداران را از قشر جوان جامعه جذب می‌کند. انتخاب بند انگشتی نیز مانند سایر زیورآلات، وابسته به سلیقه فردی و روحیات افراد است. بنابراین استفاده از هر طرح و نماد، به نوعی جذاب و ناب خواهد بود. امروزه بسیاری از افراد از جمله لیدی گاگا، سلنا گومز، آریانا گرانده، بیلی آیلیش و… از این نوع انگشتر به طور مداوم استفاده می‌کنند و به استایل خود زیبایی بیشتری می‌بخشند.

این خلاقیت در طراحی انگشتر، با وجود زمان کمی که از معرفی آن می‌گذرد، به سرعت راه خود را در عرصه مد و استایل پیدا کرد و برندهای مشهور و جهانی زیورآلات، شروع به طراحی نمونه‌های جدید و متفاوتی از آن کردند. انگشترهای بند انگشتی، در ابتدا، صرفا حلقه‌های ساده و کوچک بودند که از جنس استیل تولید می‌شدند. اما با گذشت زمان و استقبال عاشقان زیورآلات از این طرح، نمونه‌های متفاوتی که عموما بر گرفته از طرحهای انگشترها است، طراحی و به بازار عرضه شدند.

همان‌طور که اشاره شد انگشترهای بند انگشتی، از جنس ساخت‌های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شوند که نوع استیل و نقره آن، در جهان رایج‎‌تر و پر طرفدارتر است. اگر شما هم مجذوب زیبایی ناب این نوع انگشترها شدید، توصیه می‌شود تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا به طور دقیق‌تری این نوع زیورآلات را معرفی کنیم.

با توجه به این موضوع که تنها یک تا دو دهه از طرح انگشتران بند انگشتی می‌گذرد، جایگاه خاص این نوع انگشتر در بین سایر زیورآلات، نشان از محبوبیت آن دارد. انگشترهای بند انگشتی، هدیه‌ای زیبا و متفاوت برای خود و یا اطرافیانتان نیز خواهد بود.

 

دلایل جذابیت انگشتر بند انگشتی نسبت به سایر انگشترها

طراحان هر ساله طرح‌های جدیدی از زیورآلات را معرفی و در سایت‌ها به اشتراک می‌گذارند. اما تنها تعداد محدودی از آن‌ها مورد استقبال افراد قرار می‌گیرد و به مرحله ساخت می‌رسد و در موقعیت‌های بسیار نادری این طرح‌ها ماندگار و جهانی می‌شوند. طرح ساخت انگشترهای بند انگشتی نیز از این دست طراحی‌ها محسوب می‌شد و در این قسمت به بررسی دلایلی که این طرح، محبوب و جهانی شد خواهیم پرداخت.

یکی از دلایل محبوبیت زیاد انگشترهای بند انگشتی، نوآوری و مدرن بودن این انگشترهاست. در واقع استفاده از این نوع انگشترها، نشان از پیگیری و مدرن بودن شما در صنعت مد و استایل است. بنابراین بسیاری از افراد که علاقمند به استایل و طرح‌های جدی آن هستند، از عاشقان بند انگشتی‌ها شدند.

بسیاری از افراد عاشق زیورآلات، ظرافت انگشتر را امری ضروری و زیبا می‌دانند. انگشترهای بند انگشتر به دلیل ظاهر کوچکتری که نسبت به انگشترها دارند، طراحی‌های ظریف‌تری را نیز در بر می‌گیرند. بنابراین ظرافت کار شده در آن‌ها بسیار بالاست و دلیل استفاده از این انگشترها در بسیاری از افراد، همین ظرافت و در عین حال سادگی انگشترهای بند انگشتی است.

از دیگر دلایل محبوبیت طرح انگشترهای بند انگشتی، استفاده زیاد افراد معروف و سلبریتی‌ها از این نوع انگشترهاست. این انگشترها، جذابیت زیادی دارند و به علت استفاده سلبریتی‌ها، بسیار از افراد مخصوصا قشر جوان مجذوب این طرح شدند.

همان‌طور که می‌دانید، یکی از دلایل استفاده از زیورآلات، تکمیل استایل و همچنین تناسب صورت، اندام، دست‌ها و… است. در هنگام استفاده از انگشتر، بحثی که رایج است استفاده از انگشترهایی است که انگشتان را کشیده‌تر نشان دهد. استفاده از بند انگشتی تمام خواسته افراد را پاسخ می‌دهد. این انگشتر به دلیل اینکه در وسط انگشت قرار می‌گیرد، با ایجاد خطای دید باعث بزرگ‌تر نشان داد انگشت، خواهد شد و در عین حال، ترکیبی ناب برای استایل شما خواهد ساخت.

خرید انگشتر جوانه

انگشتر جوانه، از نمونه طرح‌های انگشتر گالری شکنج است که شما می‌توانید آن را به عنوان انگشتر بند انگشتی استفاده کنید. طرح ظریف و زیبای این انگشتر، زیبایی دستان شما را دو چندان می‌کند. همان‌طور که در متن اشاره شد، تنها تفاوت بین انگشتر و بند انگشتی، تفاوت سایز آن‌هاست. بنابراین اگر قصد خرید بند انگشتی این انگشتر زیبا را دارید، می‌توانید سایز کوچک‌تری از آن را سفارش دهید و از مشاورهای گالری شکنج برای انتخاب بهتر کمک بگیرید. انگشتر جوانه شکنج، دارای طراحی بسیار ظریف و در عین حال بسیار عمیق است. این طرح زیبا، نشانه رشد و سر زندگی است و با هر بار نگاه به آن، انگیزه جدیدی برای تلاش میابید. این انگشتر، در جنس ساخت‌های مختلف در گالری شکنج موجود است و به شما این فرصت را می‌دهد که این بند انگشتی زیبا را مطابق با جنس ساخت مد نظر خودتان در اختیار داشته باشید. لازم به ذکر است که این انگشتر زیبا، از مجموعه دست ساز گالری شکنج است و قطعه‌ای بسیار با ارزش با انرژی بالا خواهد بود.

 

طراحی‌های انگشترهای بند انگشتی

انگشترهای بند انگشتی، به علت ظاهر کوچک‌تری که نسبت به انگشترها دارند، طرح‌های ظریف‌تر را نیز احتیاج دارند. طرح‌های انگشترهای بند انگشتی، معمولا طرح‌های کوچک، ظریف و ساده‌ای هستند که مطابق سلیقه تمامی افراد است. بسیاری از طرح‌های انگشترهای بند انگشتی، بر گرفته از طرح انگشترهای کلاسیک است. این طرح‌ها، به علت سادگی که دارند، در تمامی دوران زیبا و جذاب هستند و با گذشت زمان این جذابیت و زیبایی از بین نخواهد رفت. سادگی این طرح‌ها همچنین به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی در موقعیت‌های مختلف از این نوع انگشتر استفاده کنید.

انگشترهای بند انگشتی به علت جنس ساخت‌های مختلفی که دارند، از رنگ‌های مختلفی از جمله مسی، طلایی، نقره‌ای و.. تولید و به بازار عرضه می‌شوند. انتخاب رنگ انگشتر بند انگشتی، وابسته به سلیقه شخصی و استایل شماست. لازم به ذکر است که بسیاری از افراد، علاقه به استفاده چندین انگشتر بند انگشتی به طور همزمان دارند، که استایل جذابی خواهد بود. بنابراین شما میتوانید از چندین رنگ بند انگشتی به طور همزمان استفاده کنید. البته دقت داشته باشید که هماهنگی و تناسب بین انگشترهای بند انگشتی را کاملا رعایت کنید و همچنین توصیه می‎‌شود نهایتا بند انگشتی‌ها را از یک رنگ و یا نهایتا دو رنگ به طور همزمان استفاده کنید.

خرید گوزن شکنج

انگشتر گوزن از کارهای منحصر به فرد و ناب گالری شکنج به شمار می‌آید. این طرح زیبا، با ظرفت بسیار زیاد و درخشش خاصی که دارد تمامی افراد را مجذوب خود خواهد کرد. این انگشتر نیز به علت طرح کلاسیکی که دارد، می‌توانید گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب انگشتر بند انگشتی باشد. همان‌ط‌ور که می‌دانید، گوزن در تاریخ ایران نماد عشق، زیبایی، شکوه و خلاقیت است. بنابراین این انگشتر به ظاهر ساده، دارای باطنی عمیق و معنادار است. این انگشتر نیز، مانند تمامی زیورآلات گالری شکنج، دارای قابلیت انتخاب جنس ساخت و البته قابلیت حکاکی است. با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید زیورآلات خود را منحصر به فرد و جذاب‌تر کنید.

از دیگر زیبایی‌های طرح‌های انگشتر بند انگشتر، می‌توان به این موضوع اشاره کرد که شما همزمان با استفاده از انگشتر، می‌توانید از بند انگشتی‌ها نیز استفاده کنید و ظاهری مدرن به استایل خود ببخشید. بنابراین انتخاب گسترده‌تری برای استفاده از زیورآلات دارید. در حقیقت، انگشتر بند انگشتی نیز مانند سایر انگشترها، مطابق با هر نوع استایلی در بازار وجود دارند و شما می‌توانید مطابق با استایل خود از آن‌ها استفاده کنید.

 

سخن پایانی

زیورآلات، دنیایی جذاب و سرشار از نوآوری است. بند انگشتی، از نمونه انگشترهای جذابی است که به شما فرصتی برای درخشش بیشتر در موقعیت‌های مختلف خواهد داد. در حقیقت انتخاب بند انگشتی، از انتخاب‌های مدرن و زیبا برای افراد عاشق زیورآلات است. انگشتر بند انگشتی، جذابیت بسیار زیادی در بین افراد دارد و همچنین به علت قلمی و کشیده نشان دادن انگشتان، زیبایی دستان شما را دو چندان خواهد کرد. اگر به دنبال انتخابی خاص برای خودتان و یا هدیه‌ای منحصر به فرد برای اطرافیانتان هستید، انگشتر بند انگشتی بهترین پیشنهاد برای شماست. با توجه به اینکه انگشتر از جمله زیورآلاتی است که در تمام مدت در معرض دیدتان قرار می‌گیرد، بهترین توصیه استفاده از بند انگشتی‌های الهام بخش و با انگیزه است تا در طول روز نیرویی تازه و انرژی مضاعف دریافت کنید. گالری شکنج، بهترین نمونه‌های انگشتر را برای شما فراهم کرده است تا مطابق با سلیقه فردی خود، در مهمانی‌ها بدرخشید.

دسته‌بندی: مقالات شکنج

آخرین مقالات

پر فروش ترین محصولات

  • 480,000تومان

  • 480,000تومان

  • 560,000تومان

  • 560,000تومان

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه