هدایای مناسب عاشقان موسیقی

هدایای مناسب عاشقان موسیقی

انتخاب هدیه مناسب برای افراد، گاهی ساعت‌ها ذهن ما را به خود مشغول می‌کند و در نهایت، بی‌نتیجه می‌مانیم. هدیه معمولا با توجه به سلیقه و روحیات فرد مقابل انتخاب می‌شود. عاشقان موسیقی از جمله افراد، با روحیه هنرمندی و شاعرانه هستند. انتخاب هدیه با توجه به روحیه این افراد، کاری ظریف است و احتیاج به دقت بسیاری دارد و به مناسبت‌های مختلف مانند: تولد، موفقیت در این حیطه، مناسبت‌ها و… به ان‌‌ها تقدیم می‌شود. نکته حائز اهمیت برای این افراد، توجه به بعد معنوی هدیه است. اگر به دنبال خرید هدیه برای فردی هنرمند و اشنا با سازهای موسیقی و سبک‌های مختلف آن، هستند با ما همراه باشید.

کتاب شعر

هدیه دادن کتاب‌ها برای هر شرایط و یا فردی، مناسب است. کتاب شعر گزینه‌ای عالی برای عاشقان موسیقی است. روحیه شاعرانه و هنرمند این افراد، معمولا با اشعار انس گرفته است؛ در نتیجه انتخاب کتاب شعر، انتخابی هوشمندانه و جذاب خواهد بود. برای هدیه، می‌توانید از کتاب‌های شعر نویسندگان ارجمندی از جمله: فروغ فرخزاد، فریدون مشیری و دیوان شمس بهره ببرید. نوشتن یادداشت کوتاه، در صفحه اول کتاب برای فرد مقابل بسیار دلنشین خواهد بود. برای هدیه دادن کتاب، توجه داشته باشید که فرد مقابل نسخه مشابهی از کتاب را نداشته باشد.

 

آلات موسیقی

از هدایای دیگر برای عاشقان موسیقی، می‌توان به آلات مختلف موسیقی اشاره کرد که هدیه‌ای بسیار خاص و منحصر به فرد است و فرد با هر بار استفاده از آن، به یاد شما خواهد بود. سازهای موسیقی از جمله: گیتار، ویولن، تار، سه تار و… به عنوان هدیه برای عاشقان موسیقی، بسیار جذاب و کارآمد است. توجه به سبک موسیقی مورد علاقه فرد، در هدیه دادن سازها و آلات موسیقی بسیار ضروری است. توصیه می‌شود برای خرید آلات موسیقی حتما از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

 

عطر

از هدایای جذاب برای افراد عاشق موسیقی، هدیه دادن عطر است. در انتخاب عطر مناسب توجه به جنسیت و سلیقه فرد مقابل و همچنین ماندگاری آن دقت داشته باشید. برای انتخاب عطر، سعی کنید از عطرها با رایحه‌های طبیعی استفاده کنید.

بسته‌بندی و تنوع عطرهای موجود در بازار باعث سردرگمی خواهد بود. بسیاری از افراد، همواره از یک عطر ثابت استفاده می‌کنند و برای اطمینان از رضایت فرد مقابل، توصیه می‌شود از انتخاب عطرهای مورد استفاده شخص خریداری کنید.

 

تابلو شعر یا نقاشی

استفاده از تابلوهای نقاشی و یا تابلوهایی که دارای تک بیت‌های شعر هستند، از بهترین هدایا برای افراد عاشقان موسیقی خواهد بود. علاقه این افراد به هنر و روحیه شاعرانه آن‌ها، باعث توجه خاص آن‌ها به تابلو خواهد بود. تنوع جنس و اندازه این تابلوها در بازار بسیار زیاد است و با توجه به سلیقه و بودجه شما قابل انتخاب خواهد بود.

تابلوهای نقاشی، به علت هنر و ظرافت خاصی که دارند، همواره از محبوب‌ترین اشیاء برای هنر دوستان هستند. تصویر یک منظره و یا افراد برای تابلوهای نقاشی بسیار متداول است. برای خرید تابلوهای نقاشی به اصالت هنر انها دقت داشته باشید.

 

نمادهای موسیقی

استفاده از نمادهای موسیقی در انتخاب هدیه برای عاشقان موسیقی، بهترین راهنما برای خرید هدیه خواهد بود. نمادهای مختلف موسیقی شامل الفبای موسیقی، نماد آلات موسیقی، ابیات شعر و… است که در انواع مختلف در بازار عرضه می‌شود. در ادامه به معرفی مجموعه شکنج، مناسب برای هدیه به عاشقان موسیقی، می‌پردازیم.

آویز تار از مجموعه شکنج، با طراحی منحصربه فرد و ظریفی که دارد، هدیه‌ای بسیار ویژه برای عاشقان موسیقی خواهد بود. تار از موسیقی‌های اصیل ایرانی است و در برخی مناطق دیگر خاورمیانه نیز متداول است. واژه تار، به معنای رشته است. این آویز، با برانگیختن حس موسیقی و شاعرانه، همواره از زیباترین زیورآلات برای این افراد است.

tar 3

آویز تار

آویز تار از مجموعه ساز شکنج

مجموعه ساز شکنج، با ترکیب هنر سنتی و مدرن به خالق طراحی آویز تنبک است. آویز ظریف و زیبای تنبک که نمادی از ساز تنبک است، از بهترین هدایا برای عاشقان موسقی است. تنبک یکی از سازهای کوبه‌ای ایرانی است. این ساز پوستی، از نظر سازشناسی جزء طبل‌های جام شکل محسوب می‌شود.

WhatsApp Image 2021 08 04 at 22.10.22

آویز تنبک

آویز تنبک از مجموعه ساز شکنج

طراحی آویز پیانو، از مجموعه ساز شکنج بسیار خاص و شیک است. اگر به دنبال خرید هدیه برای فردی پیانیست و یا عاشق صدای آرامش بخش پیانو هستید، لحظه‌ای برای خرید این آویز درنگ نکنید. این آویز با طراحی ظریفی که دارد، توجه هر فرد عاشق پیانو را به خود جلب می‌کند.

DSC00284

آویز پیانو

آویز پیانو از مجموعه ساز شکنج

آکوردئون، نوعی ساز بادی شستی‌دار با سطح مورب متحرک در دو طرف و بدنه فانوسی است. طراحی جذاب آویز اکوردئون از مجموعه ساز شکنج، هدیه‌ای ماندگار برای افراد عاشق موسیقی خواهد بود. رعایت ظرافت آویز در بدنه فانوسی این ساز، نشان از دست‌ساز بودن و ارزش والای اثر است.

Accordion

آویز آکاردئون

آویز آکاردئون از مجموعه ساز شکنج

آویز دف، جواهری زیبا از مجموعه ساز شکنج است. طراحی ناب این آویز، توجه هر فرد با هر سلیقه‌ای را به خود جلب می‌کند. این آویز زیبا، گزینه‌ای عالی برای هدیه به فردی علاقمند به موسیقی است. دف، یکی از سازهای کوبه‌ای در موسیقی اصیل ایرانی است. رعایت ظرافت در ساخت نماد ساز دف، در این اثر به زیبایی نمایان است.

WhatsApp Image 2021 08 01 at 13.47.26 1

آویز دف

آویز دف از مجموعه ساز شکنج

درام، نوع دیگری از سازهای کوبه‌ای است که مجموعه ساز شکنج با الگوبرداری از این ساز، دست به خلق آویز درام زده‌اند. آویز درام، بهترین هدیه برای افراد با این سبک موسیقی است. این آویز، با تلفیقی از ظرافت و هنر، نشان از فرهنگ و هنر است و با درخشش منحصربه فرد خود هدیه‌ای خاطره‌انگیز خواهد بود.

DSC00834

آویز درام

آویز درام از مجموعه ساز شکنج

چنگ از مشهورترین سازهای ایرانی و یادآور داستان‌های عاشقانه کهن پارسی است. آویز زیبای چنگ، از مجموعه ساز شکنج، نمادی از ظرافت و موسیقی است. این آویز، به‌علت دست‌ساز بودن، به خوبی هنر و موسیقی را در کنار یکدیگر جای داده است.

chang

آویز چنگ

آویز چنگ از مجموعه ساز شکنج

آویز تنبور، جواهر دیگری از مجموعه ساز شکنج است. ساز تنبور، دسته‌ای بلند و کاسه‌ای گلابی شکل دارد. آویز تنبور، با ترکیب رنگ طلایی و نقره‌ای اثری خاص، از نماد ساز تنبور خلق کرده است. ظرافت این اثر در کنار طرح موسیقی، بهترین هدیه برای عاشقان موسیقی خواهد بود.

tanbor 5

آویز تنبور

آویز تنبور از مجموعه ساز شکنج

آویز سنتور( ادیشن 1) از مجموعه خاص ساز شکنج، با طراحی ویژه‌ای که دارد گزینه‌ای عالی برای افراد عاشق سنتور است. همان‌طور که می‌دانید، سنتور از پرطرفدارترین سازهای ایرانی به شمار می‌اید. ظرافت این آویز بسیار ناب و زیباست.

tanbor 5

آویز سنتور (ادیشن ۱)

آویز سنتور (ادیشن ۱) از مجموعه ساز شکنج

آویز دلربای ست دی جی، از مجموعه ساز شکنج، دارای نما و جلوه‌ای درخشان است و افراد با هر نوع سلیقه‌ای را به خود جذب می‌کند. این آویز زیبا، از هدایای ناب برای عاشقان موسیقی مخصوصا افراد با شغل دی جی خواهد بود.

DSC01453

آویز ست دی جی

آویز سنتور (ادیشن ۱) از مجموعه ساز شکنج

اثر دیگر از مجموعه ساز شکنج، آویز ساز کمانچه است. کمانچه از جمله سازهای اصیل ایرانی است. این ساز علاوه بر شکم، دسته و سر، در انتهای پایینی ساز پایه‌ای دارد که روی زمین یا زانوی نوازنده قرار می‌گیرد. ظرافت طراحی آویز ساز کمانچه، بسیار منحصر به فرد است و گزینه‌ای عالی برای هدیه به طرفداران این ساز و موسیقی است.

DSC01394

آویز ساز کمانچه

آویز ساز کمانچه از مجموعه ساز شکنج

ساز دهنی، از جمله سازهای دلنشین و جذاب برای عاشقان موسیقی است. آویز ساز دهنی از مجموعه ساز شکنج، هدیه‌ای ویژه برای این افراد است. ریشه وسیع ساز دهنی در بین سایر سازها، به محبوبیت این ساز و نمادهای ان می‌افزاید.

WhatsApp Image 2021 06 24 at 12.35.31

آویز ساز دهنی

آویز ساز دهنی از مجموعه ساز شکنج

ساز اصیل عود، از جمله سازهای محبوب ایرانیان است و در جای جای ادبیات ایران نام برده شده است. طراحی منحصربه فرد آویز عود از مجموعه ساز شکنج، ترکیبی دلنشین از رنگ طلایی در کنار نقره‌ای است. این هدیه بسیار ارزشمند و خاص برای عاشقان موسیقی خواهد بود.

WhatsApp Image 2021 08 10 at 19.55.12

آویز عود

آویز عود از مجموعه ساز شکنج

آویز شاه کمان از مجموعه ساز شکنج، با الهام از ساز شاه کمان طراحی شده است. شاه کمان، از جمله سازهای زهی به شمار می‌اید. این آویز زیبا با تلفیقی از هنر و موسیقی هدیه‌ای ناب برای عاشقان موسیقی خواهد بود.

DSC01387

آویز شاه کمان

آویز شاه کمان از مجموعه ساز شکنج

آویز زیبای سه تار از جواهرات دیگر مجموعه ساز شکنج است. ظرافت و زیبایی در ساخت نماد سه تار در این آویز، به کلی رعایت شده است. سه تار از سازهای جذاب ایرانی به شمار می‌اید و این آویز بهترین هدیه برای عاشقان نوای این ساز و یا نوازندگان سه تار خواهد بود.

3tar

آویز سه تار

آویز سه تار از مجموعه ساز شکنج

سنتور از جمله سازهای زهی ایرانی است و دارای شکل ذوزنقه‌ای که دارای سیم‌های بسیار است و با دو زخمه چوبی نواخته می‌شود‌. آویز سنتور از مجموعه دلربای ساز شکنج، بهترین انتخاب برای افراد نوازنده این ساز و عاشقان موسیقی خواهد بود. ظرافت این آویز، بسیار گیرا و جذاب است.

DSC01111

آویز سنتور (ادیشن ۲)

آویز سنتور (ادیشن ۲)
از مجموعه ساز شکنج

آویز هنگ درام اثری شاهکار از مجموعه ساز شکنج است. هنگ درام نوعی ساز کوبه‌ای است که صدایی بسیار ارامش‌بخش دارد. آویز هنگ درام از هدایا جذاب و ماندگار برای عاشقان موسیقی خواهد بود که در هر موقعیت قابل استفاده است.

DSC01369

آویز هنگ درام

آویز هنگ درام از مجموعه ساز شکنج

گیتار الکتریک یا گیتار برقی نوعی گیتار است که در سال‌های اخیر پرطرفدارتر شده است. آویز ناب گیتار الکتریکی از مجموعه ساز شکنج بسیار ظریف و دلرباست. این آویز، هدیه‌ای جذاب برای افراد علاقمند به این ساز و عاشقان موسیقی است.

DSC01374

آویز گیتار الکتریک

آویز گیتار الکتریک از مجموعه ساز شکنج

گیتار، از رایج‌ترین سازهای موسیقی به شمار می‌اید. مجموعه ساز شکنج، با الهام از ساختار این ساز، دست به خلق آویز گیتار زده است. ظرافت بالا در این آویز، نشان از دست ساز بودن و تلفیق هنر و موسیقی است. آویز گیتار، از زیباترین هدیه برای نوازندگان گیتار و یا عاشقان این ساز است.

WhatsApp Image 2021 07 14 at 12.27.12

آویز گیتار

آویز گیتار از مجموعه ساز شکنج

آویز کالیمبا، اثری زیبا از مجموعه ساز شکنج است. کالیمبا از جمله سازهای تیغه‌ای است که یک طرف ان به یک صفحه چوبی وصل شده و طرف دیگر ان برای نواختن است. ظرافت دست ساز آویز کالیمبا، جلوه و درخشش خاص این اثر را به دنبال دارد. این آویز هدیه‌ای ناب برای عاشقان این ساز و صدا خواهد بود.

WhatsApp Image 2021 07 17 at 18.07.18

آویز کالیمبا

آویز کالیمبا از مجموعه ساز شکنج

ویولن کوچک‌ترین عضو سازهای زهی-ارشه ای است و اصالت ان به کشور ایتالیا برمی‌گردد. آویز ویولن از مجموعه ساز شکنج، با طراحی ظریف و ناب بسیار دلرباست. این آویز زیبا، با الهام از ساز ویولن، و تلفیق هنر و موسیقی طراحی و عرضه شده است. اویز ویولن بهترین گزینه برای عاشقان موسیقی، مخصوصا ویولن است.

DSC00203

آویز ویولن

آویز ویولن از مجموعه ساز شکنج

ساز ویولن سل، از شاهکارهای مجموعه ساز شکنج به شمار می‌اید. ظرافت کار شده در طراحی این آویز، بسیار خاص و منحصربه فرد است. اگر به دنبال هدیه برای عاشقان این ساز و موسیقی هستید، آویز ویولن سل هدیه‌ای عالی خواهد بود.

cello 2

آویز ویولن سل

آویز ویولن سل از مجموعه ساز شکنج

دسته‌بندی: مقالات شکنج

پر فروش ترین محصولات شکنج

  • 499,000تومان

  • 369,000تومان

  • 510,000تومان

  • 550,000تومان

آخرین مقالات

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه