هدیه طلا برای روز مرد و روز پدر

هدیه طلا برای روز مرد و روز پدر

طلا، از هدایای با ارزش و قیمتی در سرتاسر جهان به شمار می‌آید. هدیه دادن طلا، نشان از ارزش والای فرد مقابل برای شما خواهد بود. روز پدر و روز مرد در تقویم جهانی، مصادف با 19 نوامبر است. اما در تقویم ایران، مصادف با ولادت امام علی(ع) است که در تاریخ 13 رجب و یا 26 بهمن است. این روز، فرصتی برای جبران محبت‌های مردان زندگی از جمله پدر، برادر، همسر و… است. انتخاب هدیه برای آقایان، معمولا کمی سخت‌تر از انتخاب هدیه برای بانوان است. اما نکته حائز اهمیت این موضوع، این است که در روزهای خاص مانند روز پر و یا روز مرد، روز مادر و یا روز زن و… مهم ترین موضوع در انتخاب هدیه، ارزش معنوی آن و پر مهر بودن آن است. در ادامه این مقاله به موضوع انتخاب هدیه طلا برای روز مرد و روز پدر می‌پردازیم.

چرا طلا؟

انتخاب طلا به عنوان هدیه روز پدر و روز مرد، از گزینه‌های بسیار مناسب به شمار می‌آید. یکی از دلایل مناسب بودن این هدیه، اشاره به این موضوع است که طلا علاوه بر زیبایی و جذابیتی که دارد، به نوعی سرمایه‌گذاری نیز هست. بنابراین شما با یک تیر، دو نشان را هدف گذاری می‌کنید. طلا به عنوان هدیه، گزینه‌های مختلفی از جمله سکه و زیورآلات را در اختیار شما قرار خواهد داد و شما نیز با توجه به سلیقه و روحیات فرد مقابل می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

طلا، فلزی گرانبها و همه پسند است. بنابراین انتخاب طلا به هر شکل، به عنوان هدیه تمامی افراد را به خود جذب می‌کند. همان‌طور که گفته شد، طلا به عنوان هدیه، نشان از ارزش والای فرد مقابل و همچنین قدردانی از محبت‌های او خواهد بود.

روز پدر و یا روز مرد، از مناسبت‌های بسیار خاص است و در این روز، انتخاب هدیه‌ای که ماندگار و خاطره انگیز باشد، جذابیت بیشتری خواهد داشت.  بسیاری از هدایا از جمله گل، لباس، عطر و… تنها برای مدتی قابل استفاده خواهند بود. اما طلا، هدیه‌ای است که تا سالیان سال می‌توان از آن استفاده کرد و همچنان درخشان و ارزشمند باقی خواهد ماند.

در بین تمامی گزینه‌هایی که برای روز پدر و یا روز مرد به عنوان هدیه وجود دارد، تنها طلا است که تمامی خصوصیات گفته شده را دارد و در کنار آن، می‌توان سلیقه و روحیات فرد مقابل را در نظر گرفت. با در نظر گرفتن طلا به عنوان هدیه روز مرد و یا روز پدر، شما در ابتدای مسیر انتخاب هدیه قرار دارید. حال باید به انتخاب رنگ طلا و نوع طلا و در نهایت هدیه‌ای مناسب برای شخص مقابل بپردازید. بنابراین پیشنهاد می‌شود تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

زیورآلات یا سکه؟

اگر از انتخاب هدیه شما برای روز پدر و یا روز مرد، طلا است. بنابراین اولین دو راهی شما انتخاب بین سکه طلا و یا زیورآلات طلا است. انتخاب بین این دو، با بررسی بعضی نکات ساده‌تر خواهد شد.

از خصوصیات مشترک بین این دو گزینه، ماندگاری و ارزشمند بودن آنهاست. بنابراین انتخاب هر یک، هدیه‌ای ناب خواهد بود. اما از مهم‌ترین تفاوت‌های بین زیورآلات و سکه، اشاره به این نکته است که با هدیه دادن زیورآلات، فرد مقابل می‌تواند در موقعیت‌های مختلف از آن استفاده کند و همیشه به یاد شما باشد. همان‌طور که می‌دانید، اگر انتخاب هدیه به گونه‌ای باشد که افراد بتوانند از آن به صورت روزمره استفاده کنند، رابطه عاطفی عمیق تری بین شما و شخص مقابل شکل خواهد گرفت. بنابراین انتخاب زیورآلات به عنوان هدیه روز پدر و یا روز مرد، انتخابی کاربردی و جذاب خواهد بود.

از دیگر خصوصیات زیورآلات، متنوع بودن آن است به عنوان مثال شما می‌توانید از سبک‌ها، رنگ‌ها و مدل‌های مختلف برای انتخاب زیورآلات استفاده کنید و هدیه‌ای دقیقا منطبق با سلیقه فرد مقابل انتخاب کنید. از دیگر خصوصیات زیورآلات این موضوع است که شما با هر بودجه‌ای که دارید، می‌توانید انتخاب‌های مختلفی برای زیورآلات طلا داشته باشید و در عین حال هدیه‌ای خاص و ناب را تهیه کنید. در ادامه به محبوب‌ترین و رایج‌ترین گزینه‌های زیورآلات طلا برای آقایان می‌پردازیم.

چه رنگ طلایی برای روز مرد و روز پدر مناسب‌تر است؟

امروزه طلا در رنگ‌های مختلف طلایی، مسی، نقره‌ای و… تولید و به بازار عرضه می‌شود. جالب است بدانید که هر یک از رنگ‌های طلا، دارای خواص و ویژگی‌های منحصر به فرد هستند. همان‌طور که از نام طلا پیداست، طلای خالص به رنگ طلایی است و این رنگ کلاسیک مورد انتخاب بسیاری از افراد است. سایر رنگ‌های طلا نیز امروزه بسیار پر طرفدار شده و معمولا با ترکیب با سایر آلیاژها بوجود می‌آیند.

اگر انتخاب شما برای هدیه روز پدر و یا مرد، زیورآلات از جنس طلا است، توصیه می‌شود در ابتدا برای تعیین رنگ، به سلیقه و روحیات شخصی افراد توجه کنید. به عنوان مثال می‌توانید به رنگ زیورآلاتی که به طور معمول از آن‌ها استفاده می‌کند توجه کنید.

انتخاب رنگ طلا برای زیورآلات، معمولا کاملا شخصی و مطابق با نظر افراد است. اما به طور معمول زیورآلات با رنگ‌های مختلف برای آقایان تولید می‌شود. پر فروش‌ترین رنگ طلا برای زیورآلات آقایان، رنگ طلایی و یا نقره‌ای است. این دو رنگ، در بین آقایان بسیار پر طرفدار و جذاب است. بنابراین اگر در انتخاب رنگ طلا برای هدیه روز پدر و یا روز مرد مطمئن نیستید، توصیه می‌شود از این دو رنگ برای انتخاب‌های خود استفاده کنید.

سبک‌های مختلف زیورآلات طلا برای هدیه روز پدر و روز مرد

همان‌طور که گفته شد، انتخاب زیورآلات تنوع گسترده‌ای از سبک‌ها را در دسترس شما قرار می‌دهد. سبک‌های مختلف زیورآلات از جمله کلاسیک، مدرن، سلطنتی، مناسبتی و… هر یک در جایگاه خود بسیار شیک و منحصر به فرد هستند. به طور معمول در انتخاب سبک‌ها، اولین اولویت انتخاب سبکی متناسب با سلیقه و استایل شخص مقابل است. دقت داشته باشید که موضوع اساسی در بحث انتخاب سبک زیورآلات، استایل و یا به زبان ساده‌تر نوع پوشش فرد مقابل است. انتخاب زیورآلات با توجه به سبک استایل فرد مقابل، راهی هوشمندانه برای زیورآلات محسوب می‌شود. به عنوان مثال اگر فرد مقابل، استایل‌هایی رسمی دارد، توصیه می‌شود از زیورآلات کلاسیک برای هدیه استفاده کنید. اما اگر استایل فرد مقابل شما مطابق با مد است، هدیه دادن زیورآلات با سبک مدرن، بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

IMG 7787

انگشتر توپاز

انگشتر توپاز گالری شکنج، از طرح های منحصر به فرد و جدید این گالری محسوب میشود. این انگشتر، از نمونه زیورآلات با سبک سلطنتی است که سبک و سلیقه ای جذاب برای آقایان است. این انگشتر زیبا، با نگین درخشان و طراحی خاصی که دارد، تمامی آقایان را مجذوب خود خواهد کرد و انتخابی ویژه برای هدیه روز پدر و یا روز مرد است. ترکیب رنگ نقره‌ای با سنگ آبی، تلفیقی جذاب را برای دستان مرد شما خواهد ساخت.

در ایام روز پدر و یا روز مرد، طرح‌های مناسبتی برای زیورآلات متناسب با این روز در بازار عرضه می‌شود. استفاده از این زیورآلات نیز بار عاطفی بالایی دارد و هدیه‌ای ناب به شمار می‌آید.

DSC08246

آویز پدر

آویز پدر از گالری شکنج، از زیورآلات بسیار زیبای مناسبی برای روز پدر به شمار می‌آ‌ید. این آویز زیبا، با الهام از بال فرشتگان و با نام مقدس پدر طراحی شده است. تمامی زیورآلات گالری شکنج، با جنس ساخت مد نظر شما ارائه خواهد شد. اگر به دنبال هدیه‌ای خاص و ناب برای روز پدر هستید، این آویز از بهترین گزینه‌ها برای شماست. لازم به ذکر است که این آویز زیبا، از نمونه‌های دست ساز گالری شکنج است. درخشش و ظرفت کار شده در این آویز، هر فرد با هر نوع سلیقه‌ای را مجذوب خود خواهد کرد.

انواع مختلف زیورآلات طلا برای روز پدر

زیورآلات طلا، در انواع مختلف از جمله ساعت، آویز، زنجیر، انگشتر و… طراحی و به بازار عرضه می‌شوند. انتخاب هر یک از این زیورآلات، هدیه‌ای جذاب و ناب خواهد بود. انتخاب انواع مختلف زیورآلات، به بودجه و سلیقه فرد مقابل شما بستگی دارد. اما به طور معمول، انتخاب انگشتر، دستبند و ساعت برای روز مرد، انتخاب رایج‌تری به شمار می‌آید.

IMG 7111

دستبند پلاک دی

دستبند پلاک دی، از طراحی‌های منحصر به فرد گالری شکنج است. این دستبند زیبا، مناسب برای هدیه روز پدر و یا روز مرد است. دستبندهای ماه، به شما این فرصت را می‌دهد که متناسب با ماه تولد مرد زندگیتان، این هدیه را انتخاب کنید. این دستنبندها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به سادگی با هر نوع استایل و موقعیت قابل استفاده هستند. اگر به دنبال خاص‌تر کردن این هدیه هستید، گالری شکنج، قابلیت حکاکی بر روی زیورآلات را به شما پیشنهاد می‌کند. این قابلیت بر روی تمامی زیورآلات موجود در گالری شکنج وجود دارد و شما می‌توانید احساسات خود را بر روی هدیه حک کنید.

سخن پایانی

نقش بسیاری از مردان از جمله پدر، برادر، همسر و… در زندگی ما، مانند نقش فرشته نجاتی بوده است که در حساس‌ترین لحظات با حضور خود ناجی ما بوده‌اند. روز پدر و یا روز مرد، فرصتی برای تقدیر از فرشته‌های نجات زندگیمان است. انتخاب زیورآلات طلا برای هدیه در این روز، از ناب‌ترین گزینه‌هایی است که در پیش روی شماست. گالری شکنج، با زیباترین طراحی‌ها و بالاترین کیفیت زیورآلات، بهترین انتخاب‌ها را برای هدیه در این روز فراهم کرده است تا هدیه‌ای خاص و خاطره انگیز به مردان زندگیتان تقدیم کنید. روز پدر و روز مرد مبارک.

دسته‌بندی: مقالات شکنج