زیورآلات مناسب لباس‌های پوشیده و فصل سرد

زیورآلات مناسب لباس‌های پوشیده و فصل سرد

زیورآلات، عضو محبوب و ثابت هر استایل و مد است. همانطور که در طی فصل‌های مختلف وابسته به شرایط آب و هوایی، مد و استایل تغیر می‌کند و هر بار شگفتی تازه‌ای را به بازار عرضه می‌کند، زیورآلات نیز در طی هر فصل، تغیر می‌کنند. این تغیرات می‌تواند به صورت ریز و جزئی باشد و یا تغیرات بزرگ و چشم گیری حاصل شود. این تغیرات به طور معمول از سمت افراد معروف و مشهور و یا صنعتگران این حرفه ایجاد می‌شوند. محبوبیت زیاد بعضی از تغیرات، ماندگاری آن‌ها را بیشتر خواهد کرد. فصل زمستان، از فصل‌های محبوب هر سال است. این ماه دارای مناسبت‌هایی از جمله: کریسمس، سال نو میلادی، ولنتاین و جشن میانه زمستانی و…  است که هر یک به نحوی نیاز به استایل و زیورآلات مخصوص به خود هستند. در این مقاله سعی داریم به موضوع زیورآلات مناسب لباس‌های پوشیده و فصل سرد بپردازیم. بنابراین اگر به دنبال درخشش در این فصل سرد هستید، با ما همراه باشید.

زیورآلات فصل سرد

انتخاب زیورالات بر اساس فصل‌ها، نشان از تبحر شما در صنعت مد دارد. اگر به دنبال زیورآلات فصل سرد هستید، چندین نکته را باید در نظر داشته باشید. همان‌طور که می‌دانید، بسیاری از زیورآلات موجود در بازار، مناسب برای استفاده در فصل‌های مختلف هستند و فصل معینی برای آن‌ها تعریف نشده است. به این دسته از زیورآلات، زیورآلات کلاسیک گفته می‌شود.

DSC07764

سنجاق سر گیتار

سنجاق سر گیتار از گالری شکنج، از جمله زیورآلات کلاسیک گالری به شمار می‌آید. درخشش این سنجاق سر، زیبایی موهای شما را دو چندان خواهد کرد و زیبایی نابی برای شما حاصل می‌شود. همان‌طور که گفته شد، این زیورآلات در هر فصل قابل استفاده خواهد بود و به سادگی در تمامی مناسبت‌ها می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

اما دسته‌ای دیگر از زیورآلات، با نام زیورآلات فصلی، وابسته به فصل‎‌های سال هستند و استفاده از آن‌ها با توجه به فصل هر یک لازم و ضروری است و استایل خاصی برای شما به ارمغان می‌آورد.

زمستان، از فصل‌های محبوب برای دوست داران زیورآلات است. اگر از عاشقان زیورآلات فصلی هستید، تنوع بسیار زیادی برای فصل زمستان در اختیار شما خواهد بود. برای انتخاب زیورآلات زمستانی، می‌توانید از زیورآلاتی استفاده کنید که دارای نمادهایی از این فصل باشد. از جمله نمادهای این فصل سرد می‌توان به تک تک نمادهای هر یک از مناسبت‌های این فصل اشاره کرد به عنوان مثال: دانه‌های برف، گوزن، درخت کاج و ابر و شاخه‌های خالی درختان اشاره کرد. فصل زمستان تنوع گسترده‌ای برای زیورآلات دارد به طوری که هر فرد فارغ از سن و جنسیت را به خود جذب می‌کند.

gavazn

انگشتر گوزن شکنج

انگشتر گوزن از گالری شکنج، از جمله طراحی‌های ناب این مجموعه برای این فصل سرد است. این انگشتر زیبا با الهام از شاخ‌های گوزن، از داستان زمستانی بابانوئل گرفته شده است و زیبایی خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورد. ظرافت در کنار طراحی ناب انگشتر گوزن، هر فرد با هر نوع سلیقه‌ای را مجذوب خود خواهد کرد. ترکیب این انگشتر با لباس‌های گرم زمستانی، استایلی خاص و به یاد ماندنی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

استفاده از زیورآلات فصلی به همراه لباس‌های زمستانی، ترکیبی جذاب خواهد بود. در ادامه به بررسی هر یک از لباس‌های زمستانی و زیورآلات مناسب برای هر یک خواهیم پرداخت.

ژاکت

ژاکت‌ها معمولا لباس‌های بافتنی هستند که جلوی لباس باز خواهد بود و با دکمه به هم وصل خواهد شد. هر ساله در فصل زمستان انواع مختلفی طرح و رنگ و استایل از ژاکت وارد بازار خواهد شد و همواره طرفداران خود را خواهد داشت. ژاکت پوششی است که هم برای زنان و هم برای آقایان کاربردی است. ژاکت‌ها معمولا دارای یقه هفت شکل هستند و از خانواده پلیورها خواهند بود. ژاکت‌ها معمولا به عنوان لایه دوم پوشش استفاده می‌شوند، بنابراین اگر به دنبال انتخاب زیورآلات مناسب برای این پوشش هستید، توجه به لایه اول لباس، بسیار ضروری است.

برای بررسی زیورآلات مناسب برای ژاکت، ابتدا به انگشتر می‌پردازیم. انتخاب هر نوع انگشتر با ژاکت ترکیبی زیبا خواهد بود اما برای زیبایی دو چندان، توصیه می‌شود از انگشترهای نگین‌دار با رنگ نگین‌های سرد و درخشان از جمله الماس، آکوامارین، سنگ ماه و مروارید اشاره کرد.

organic

انگشتر ارگانیک شکنج

انگشتر ارگانیک گالری شکنج، از انتخاب‌های حرفه‌ای برای استفاده با ژاکت محسوب می‌شود. این انگشتر زیبا، دارای درخشش بسیار بالایی است و جذابیت را برای انگشتان شما به ارمغان می‌آورد. لازم به ذکر است که تمامی زیورآلات گالری شکنج، دارای قابلیت حکاکی هستند و هر محصول، با جنس ساخت مد نظر شما، ساخته خواهد شد.

گردنبند مناسب برای لباس‌های بافت و به خصوص ژاکت، گردنبندهای نگین دار و یا گردنبندهایی با زنجیر ظریف و آویز درشت است. برای هماهنگی بیشتر می‌توانید از نیم‌ست‌ها و ست‌ها استفاده کنید. استفاده از رنگ‌های خنثی برای لباس‌های زمستانی بسیار رایج است. زیرا به راحتی با هر نوع پوششی هماهنگ و متناسب خواهند شد. دقت داشته باشید که این قانون برای زیورآلات نیز کاربرد دارد. بنابراین اگر به زیورآلات نگین‌دار علاقه دارید، توصیه می‌شود از نگین‌های رنگ خنثی و البته براق برای این فصل سرد استفاده کنید.

بلوز

بلوزها، نوعی دیگر از لباس‌های زمستانی هستند که از جنس‌های مختلف: پارچه‌ای، پشمی، بافتنی و… در بازار عرضه می‌شوند. استایل بلوزها معمولا بدون کلاه، زیپ و دکمه است و معمولا دارای آستین‌های بلند خواهد بود. صنعتگران مد با طراحی و ایجاد تغیرهای جزئی و یا حتی کلی نمونه‌های جدیدی از بلوز را به بازار عرضه می‌کنند. بلوزها از پوشش‌های محبوب زمستانی محسوب می‌شوند و افراد با هر سن و جنسیتی از آن استفاده می‌کنند.

نکته حائز اهمیت در مورد بلوزها، یقه آن‌ها است. یقه بلوزها به شکل‌های متفاوتی طراحی می‌شوند. این یقه‌ها گاهی طراحی خاص و منحصر به فرد دارند و گاهی از یقه‌های معمول از جمله: گرد، اسکی، هفت، ترکیبی و یا حتی گره‌ای استفاده می‌شود. همان‌طور که می‌دانید، بلوز نوعی پوشش غیر رسمی است و در دورهمی‌ها و مجالس غیر رسمی کاربرد دارد. بنابراین انتخاب‌های گسترده‌ای برای استفاده از زیورآلات در کنار این پوشش دارید. به عنوان مثال، استفاده از زیورآلات فانتزی که دارای نمادهایی از زمستان هستند، ترکیب جذابی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

IMG 7111

دستبند پلاک دی

دستبند پلاک دی از گالری شکنج، نمونه‌ای محبوب و زمستانی از زیورآلات به شمار می‌آید. استفاده از این دستبند همراه با بلوز، جلوه‌ای ناب برای شما خواهد ساخت. لازم به ذکر است که می‌توانید ماه تولد خود را نیز به صورت دستبند از گالری شکنج دریافت کنید و در مهمانی‌ها بدرخشید.

نکته حائز اهمیت در مورد زیورآلات همراه با بلوز، می‌توان به این موضوع اشاره کرد که دقت به یقه لباس برای انتخاب گردنبند و گوشواره بسیار ضروری است. به عنوان مثال در یقه‌های اسکی، گردن تا اندازه‌ای کشیده و بلند نشان داده می‌شود. بنابراین استفاده از گوشواره و گردنبند کشیده و دایره‌ای شکل بهترین انتخاب خواهد بود.

DSC08423

گوشواره شمس

گوشواره شمس، نمونه‌ای از زیورآلات بسیار ناب گالری شکنج است. این گوشواره ببا طراحی نابی که دارد ترکیبی از نمونه‌های کلاسیک و مدرن را برای شما به ارمغان می‌آورد. این گوشواره، از انواع گوشواره‌های گرد و کشیده به شمار می‌آید و استفاده از آن همراه با انواع لباس‌های یقه اسکی پیشنهاد می‌شود. درخشش ناب این گوشواره زیبایی خاصی به استایل شما هدیه خواهد داد.

اگر بلوز شما دارای یقه هفت و یا گرد است، می‌توانید از گوشواره‌های مختلف استفاده کنید. اما در مورد گردنبند لازم به ذکر است که انتخاب گردنبندهایی با زنجیر کوتاه و طرح‌های درخشان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

اگر بلوز شما دارای یقه هفت و یا گرد است، می‌توانید از گوشواره‌های مختلف استفاده کنید. اما در مورد گردنبند لازم به ذکر است که انتخاب گردنبندهایی با زنجیر کوتاه و طرح‌های درخشان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

DSC01435 scaled e1638366085184

آویز گیتار الکتریک

آویز گیتار الکتریک از مجموعه ساز گالری شکنج است. همان‌طور که از نام این آویز زیبا پیداست، با الهام از ساز گیتار الکتریک طراحی شده است و جلوه بسیار زیبایی دارد. استفاده از این آویز با لباس‌های زمستانی با یقه گرد و یا هفت نیز بسیار محبوب و جذاب خواهد بود.

پافر

پافر نمونه‌ای از لباس گرم‌های فصل زمستان است. این نوع پوشش معمولا جنسی مشابه با بارانی‌های فصل پاییز دارد و جلوی این پوشش به وسیله زیپ به هم وصل می‌شود. پافرها، پوششی بدون آستین هستند و در بعضی نمونه‌ها دارای کلاه و در بعضی دیگر بدون کلاه خواهند بود. همان‌طور که می‌دانید، پافر به عنوان لایه دوم پوشش استفاده می‌شود. این پوشش، در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است و طرفداران خاص خود را دارد.

از زیورآلات مورد استفاده با پافر، می‌توان به گوشواره‌های کشیده و گردنبندهای گردنی و همچنین دستبندهای براق و یا آویز دار اشاره کرد. اگر علاقه‌ای به استفاده از گردنبندهای گردنی ندارید، توصیه می‌شود از گردنبندهایی با زنجیر کوتاه استفاده کنید. در انتخاب گوشواره دقت داشته باشید که از گوشواره‌های براق و یا نگین دار استفاده کنید. برای هماهنگی بیشتر می‌توانید از نگین‌های همرنگ با پافر و یا لایه اول پوشش خود استفاده کنید.

پافرها به دلیل نداشتن آستین، دست‌ها را به خوبی به نمایش می‌گذارند. بنابراین به راحتی می‌توانید از دستبند، انگشتر و ساعت استفاده کنید. استفاده از دستبندهای زنجیری و یا آویزدار همراه با پافر، بسیار جذاب خواهد بود. برای استفاده از ساعت توصیه میشود از رنگ‌های روشن و یا خنثی از جمله: سفید، کرم و یا صورتی ملایم استفاده کنید.

سخن پایانی

فصل زمستان، فصلی پر شور و هیجان است. مناسبت‌های این فصل بسیار زیاد است و فرصتی برای جذابیت را برای شما خواهد ساخت.استفاده از زیورآلات هماهنگ با فصل‌ها و لباس‌های متناسب با آن فصل، نشان از مهارت شما در زمینه مد و استایل است. گالری شکنج، با ارائه بهترین پیشنهادات برای شما و استایل زمستانی، لحظاتی ناب را برای شما آرزومند است.

دسته‌بندی: مقالات شکنج

پر فروش ترین محصولات شکنج

 • 1,919,000تومان

 • 388,850تومان

 • 704,000تومان

 • 590,000تومان

آخرین مقالات

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

درباره نویسنده: ادمین

7e4da37818d5867bb297a1584e20b6e4?s=72&d=mm&r=g

نظر شما برای ما با ارزشه

2 دیدگاه

 1. 4a485e4bc7fd0a5da336ab7a412f59a0?s=54&d=mm&r=g
  Garage Flooring Inc 1400-10-15 در 1:34 ب.ظ - پاسخ

  Great content! Keep up the good work!

  • 1d534dfe3819a820a46debeb447c4791?s=54&d=mm&r=g
   سجاد خالقی 1400-10-15 در 4:41 ب.ظ - پاسخ

   Thank you