زیورآلات با طرح‌های مناسبتی

زیورآلات با طرح‌های مناسبتی

 زیورآلات با طرح شب یلدا

همان‌طور که می‌دانید، شب یلدا، آیینی باستانی ایرانی است که در شب 30 آذر ماه برگذار می‌شود. این شب، بلندترین شب سال است و ایرانیان به سبب طولانی بودن آن، مهمانی برگذار می‌کنند. از مهم‌ترین نمادهای این شب می‌توان به دیوان حافظ، شاهنامه خوانی، انار، هندوانه، خرمالو، آجیل و موسیقی سنتی اشاره کرد. برای هماهنگی بیشتر با مهمانی‌ها در این شب، می‌توانید از زیورآلات مناسب شب یلدا استفاده کنید. در این زیورآلات به طور معمول از نمادهای ذکر شده استفاده شده است و طرح‌های متنوع آن هر نوع سلیقه ای را به خود جذب می‌کند.
در این شب، معمولا افراد از تم رنگ‌های نارنجی، سبز و قرمز استفاده میکنند که نماد پاییز، انار و هندوانه است. در نتیجه، استفاده از زیورآلاتی به این رنگ و یا نگین‌هایی از رنگ‌های ذکر شده، استایلی زیبا برای شما فراهم میکند.
زیورآلات شب یلدا، معمولا گوشواره‌هایی با نگین یاقوت به شکل انار هستند که تناسب زیبایی با تم یلدایی دارد و همچنین گردنبندهایی یاقوتی نیز بسیار رایج است.

tar 2

آویز تار از مجموعه ساز شکنج

از شکیل‌ترین زیورآلات موجود در گالری شکنج، متناسب با شب یلدا می‌توان به آویز تار شکنج اشاره کرد. این آویز زیبا، با الهام از ساز تار به زیبایی طراحی شده است. همان‌طور که می‌دانید، این ساز از جمله سازهای اصیل ایرانی است که در بسیاری از داستان‌های باستانی از جمله لیلی و مجنون نظامی ذکر شده است. از آنجایی که شب یلدا، شب شعر ساز است، آویز تار ناب‌ترین گزینه برای آن است و زیبایی استایل شما را دو چندان می‌سازد.
همان‌طور که ذکر شد، از دیر نمادهای شب یلدا اشعار ناب ایرانی است. در این شب معمولا غزلیات حافظ شیرازی طرفداران زیادی دارد. بنابراین استفاده از زیورآلاتی دارای طراحی با این اشعار هستند نیز نمونه‌ای خاص از زیورآلات متناسب با شب یلداست و سبکی کلاسیک و زیبا برای شما به ارمغان می‌آورد.

زیورآلات متناسب با عید نوروز

عید نوروز، مناسبتی شاد و ایرانی است که به دلیل شروع سال جدید و بازگشتن بهار طبیعت در بین ایرانیان جشن گرفته می‌شود. این مناسبت در بین بسیار از کشورهای همسایه ایران از جمله افغانستان نیز جشن برگزار می‌شود. در عید نوروز، معمولا سفره‌ای به نام هفت سین چیده می‌شود که در آن سکه، سنجد، سبزه، سرکه، سیر، سنبل و سیب قرار دارد. در کنار این سفره زیبا، مانند بسیاری دیگر از مناسبت‌های ایران باستان دیوان ناب حافظ شیرازی نیز قرار دارد. بنابراین هر یک از موارد ذکر شده، می‌تواند نمادی از عید باستانی نوروز باشد و استفاده از این نمادهای در زیورآلات استایل شما را خاص‌تر خواهد کرد. به عنوان مثال، استفاده از گردنبندی با نماد هفت سین و یا ماهی قرمز بسیار جذاب است.
عید نوروز، در ابتدای فصل بهار قرار دارد و نمادی از سرسبزی طبیعت را نیز به همراه دارد. در نتیجه استفاده از زیورآلاتی که دارای سبک طبیعت هستند، جذابت چشم‌گیری خواهد داشت.

DSC02052

آویز کوهستان از سری کارهای دست‌ساز شکنج

آویز کوهستان از گالری شکنج، با الهام از طبیعت و کوهستان طراحی شده است. درخشش ناب این آویز، زیبایی و جذابیت خاصی برای شما به ارمغان می‌آورد. این سبک زیورآلات، متناسب با هر موقعیت است. اما استفاده از آن همزمان با فصل بهار و عید نوروز، استایل شما را خاص‌تر خواهد کرد.

ولنتاین

ولنتاین، از مناسبت‌هایی است که در سال های اخیر در ایران بسیار رایج و فراگیر است. همان‌طور که می‌دانید، ولنتاین روز عشاق است و در این روز افراد در کنار معشوق خود خواهند بود و معمولا هدایایی برای این روز فراهم خواهند کرد. روز ولنتاین، در تاریخ 14 فوریه میلادی قرار دارد و معمولا در بهمن ماه خواهد بود. از نمادهای ولنتاین، می‌توان به اشعار عاشقانه، قلب، خرس تدی و رنگ قرمز اشاره کرد. اگر به دنبال تنظیم سبک استایل و زیورآلات خود در روز ولنتاین هستند، پیشنهاد می‌شود از گردنبند و یا گوشواره‌هایی با این نمادها استفاده کنید. استفاده از یاقوت سرخ در زیورآلات روز ولنتاین نیز ترکیبی زیبا و مدرن برای شما به ارمغان می‌آورد.

IMG 20210823 143021 203

گوشواره عشق، از گالری شکنج با طراحی ناب و خیره کننده، گزینه ناب برای روز ولنتاین است. این گوشواره زیبا، به رنگ طلایی است و با خطی خاص نام عشق را تشکیل می‌دهد. برای خاص‌تر شدن این گوشواره، می‌توانید از قابلیت حکاکی بر روی زیورآلات استفاده کنید و از آن لذت ببرید. برای گزینه‌های بیشتر ولنتاین از گالری شکنج، توصیه می‌شود از مجموعه آغوش گالری شکنج دیدن کنید.

promise

انگشتر قول گالری شکنج، از مجموعه آغوش نمونه‌ای از زیورآلات مناسبتی ولنتاین است. این انگشتر زیبا، نمادی از تعهد و عشق است که به زیبایی طراحی شده است و با جنس اختیاری مد نظر شما قابل ساخت و ارائه خواهد بود.

 زیورآلات برای مناسبت‌های شخصی

مناسبت های شخصی، دسته‌ای از مناسبت‌ها هستند که صرفا برای زندگی شما وجود دارند. به عنوان مثال می‌توان به تولد و سالگرد ازدواج، سالگرد آشنایی و… اشاره کرد. هر یک از این مناسبت‌ها در زندگی شما، بسیار خاص و خاطره‌انگیز هستند و برگزاری جشن و مهمانی در این مناسبت‌ها، راهی برای ثبت زیباتر آن‌ها در تقویم زندگی است. در ادامه به هر یک از این مناسبت‌ها و زیورآلات مناسب آن‌ها می‌پردازیم.

زیورآلات مناسب برای سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج، روزی برای مرور خوشبختی‌ها و شادی‌هاست. برای زیورآلات مناسبی سالگرد ازدواج، توصیه می‌شود از نمادهای عاشقانه در طراحی زیورآلات استفاده کنید. بهترین پیشنهاد برای شما، مجموعه آغوش شکنج است. این مجموعه با الهام از نمادهای عاشقانه توسط بهترین طراحان ساخته و ارائه شده است.

aghosh

انگشتر آغوش از سری کارهای دست‌ساز شکنج

انگشتر آغوش شکنج، از مجموعه آغوش گالری شکنج است. این انگشتر زیبا، گزینه‌ای فوق‌العاده برای سالگرد ازدواج است و نماد عشق و اطمینان را برای شما به ارمغان می‌آورد. برای خاص‌تر شدن این انگشتر، پیشنهاد می‌شود از قابلیت حکاکی گالری شکنج استفاده کنید و نام خود و همسرتان و یا تاریخ سالگرد ازدواج را بر روی این انگشتر ناب حکاکی کنید.

تولد

تولد، از جمله مناسبت‌های شخصی است که در تقویم زندگی هر یک از ما ثبت شده است. زیورآلات شب تولد، معمولا از سبک کلاسیک انتخاب می‌شوند. از نمادهای تولد می‌توان به ماه و روز آن و یا سنی که به آن وارد می‌شوید اشاره کرد.

پلاک آبان

پلاک آبان از گالری شکنج، از جمله زیورآلات مناسب برای افراد متولد آبان ماه است. این پلاک زیبا، با طراحی خاص و ظریفی که دارد هر فرد با هر نوع سلیقه‌ای را به خود جذب می‌کند. سبک کلاسیک پلاک آبان شکنج، ترکیبی خیره کننده برای تولد شما خواهد بود‌.

در مناسبت‌ها خاص‌تر باشید!

همان‌طور که گفته شد، زیورآلات مناسبتی، دسته‌ای از زیورآلات هستند که دارای طراحی و الهام از نمادهای آن مناسبت هستند. اما اگر به دنبال خاص‌تر کردن این زیورآلات هستید، به شما پیشنهاد می‌کنم از زیورآلات دستساز مناسبتی استفاده کنید. این زیورآلات به علت دست ساز بودن، انرژی خاصی دارند و جلوه نابی برای شما حاصل می‌شود. گالری شکنج، طیف گسترده‌ای از زیورآلات دست ساز دارد که با دقتی بسیار بالا و طراحی حرفه‌ای ساخته شدند و باعث درخشش بیشتر شما در مناسبت‌ها خواهد بود.

B7C125B3 F344 46A0 8154 4C5AA07FA214

آویز جوانه گالری شکنج، از زیورآلات دست ساز این مجموعه است که با ظرافتی ناب برای شما ارائه می‌شود. این آویز از جمله زیورآلات مناسبتی عید نوروز و یا فصل بهار است که با الهام از طبیعت و جوانه‌ها طراحی شده است و با جنس ساخت مد نظر شما قابل سفارش است.

سخن پایانی

مناسبت‌های مختلفی در تقویم زندگی هر یک از ما وجود دارد که هماهنگی سبک استایل و زیورآلات با آن مناسبت، تصاویر زیباتری را به ثبت می‌رساند و باعث درخشش ما در مهمانی خواهد شد. قوانین استایل و زیورآلات متناسب با هر مناسبت بسیار ساده است و تنها به کمک نمادهای آن مناسبت می‌توانید بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید و جلوه نابی برای شما به حاصل شود. گالری شکنج، طیف گستره‌ای از زیورآلات مناسبی دارد و با قابلیت حکاکی، زیورآلات خاص شما را می‌سازد.

دسته‌بندی: مقالات شکنج

پر فروش ترین محصولات شکنج

  • 1,919,000تومان

  • 388,850تومان

  • 704,000تومان

  • 590,000تومان

آخرین مقالات

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

درباره نویسنده: پشتیبان فروشگاه

1d534dfe3819a820a46debeb447c4791?s=72&d=mm&r=g

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه