آیا انرژی سنگ و جواهرات واقعیت دارد؟!

آیا انرژی سنگ و جواهرات واقعیت دارد؟!

طراحان زیورآلات، برای افزودن رنگ و جذابیت بیشتر به زیورآلات، معمولا انواع سنگ‌ها استفاده می‌کنند. اگر شما هم از عاشقان زیورآلات هستید، حتما تا به حال از انرژی سنگ‌ها و جواهرات و یا تجربه افراد شنیده‌اید. مرز بین خرافات و واقعیت بسیار باریک است. اما در این مقاله این موضوع را به طور کامل بررسی میکنیم و نتیجه‌ای بر پایه علم را بدست می‌آوریم. اگر از علاقمندان زیورآلات و سنگ‌ها هستید، توصیه می‌شود تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

استفاده از سنگ‌ها در زیورآلات

از زمان‌های بسیار دور تاکنون همواره سنگ‌ها عضو جدا نشدنی در زیورآلات بوده و هستند. شواهد نشان می‌دهد که در اولین زیورآلات ساخته شده بدست بشر، استفاده از سنگریزه‌ها و یا سنگ‌های رنگی بسیار پر کاربرد بوده است. جالب است بدانید که آن‌ها معتقد بودند که استفاده از سنگ‌ها در زیورآلات، موجب افزایش قدرت و دور شدن نیروهای آزاردهنده خواهد بود. امروزه نیز بسیاری از طراحان با استفاده از سنگ‌های مختلف از جمله فیروزه، عقیق، الماس، مرجان، مروارید، کهربا و… در طراحی و ساخت زیورآلات استفاده می‌کنند. این طراحی، در تمامی دوران‌ها بسیار رایج و جذاب بوده است. اما نکته بسیار جالبی که بسیاری از افراد به آن اعتقاد دارند، نیرو و انرژی است که از سنگ‌های مختلف به زندگی افراد وارد شده است. در ادامه بررسی دقیقی بر حسب علم و البته تجربه بیان خواهیم کرد.

همان‌طور که می‌دانید، سنگ‌ها در زیورآلات به دو دسته کلی قیمتی از جمله الماس و برلیان و سنگ‌های نیمه قیمتی مثل مروارید تقسیم بندی می‌شوند. این سنگ‌ها در انواع مختلف زیورآلات، از جمله گوشواره، گردنبند، آویز و… کاربرد دارند.

DSC08423

خرید گوشواره شمس

گوشواره شمس، از نمونه کارهای برجسته گالری شکنج است که با به کارگیری مروارید انجام شده است. این گوشواره زیبا، از نوع زیورآلات سلطنتی و جذاب است. همان‌طور که از تصویر این گوشواره پیداست، طرحی بسیار ظریف و درخشان دارد. گوشواره شمس، با انواع مختلف جنس ساخت شما قابل سفارش خواهد بود. اگر به دنبال دریافت انرژی سنگ مروارید هستید، این گوشواره از جذاب‌ترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود.

انرژی سنگ‌ها

سنگ‌ها، عنصرهایی از طبیعت هستند که همواره مورد توجه بسیاری از افراد در مشاغل، ادیان، ملیت‌های مختلف قرار می‌گیرد. اما این توجه، صرفا به دلیل زیبایی آن‌ها نیست. بسیاری از افراد اعتقاد زیادی به سنگ‌ها و انرژی آن‌ها دارند. جالب است بدانید که این عقیده تا حدودی به اثبات رسیده است. تحقیقات نشان داده است که بسیاری ازسنگ‌ها شفابخش هستند. کارولا، از محققان انرژی سنگها می‌گوید:  یکی از قدرتمندترین راه‌ها برای گذر از چالشهای زندگی و رسیدن به زندگی‌ای که آرزویش را دارید، استفاده از قدرت شفابخش سنگ‌ها است.

انرژی و فرکانس هر سنگ، با نوع سنگ دیگر متفاوت است و جالب است بدانید که حتی اگر یک نوع سنگ در دو منطقه جغرافیایی متفاوت پیدا شوند نیز خواص متفاوتی خواهند داشت. بسیاری از افراد معتقد به انرژی سنگ‌ها، می‌گویند که هر شخص باید متناسب با فرکانس وجودی خود و همچنین با توجه به ماه تولد و اجزام آسمانی، سنگ متناسب با خود را پیدا کرده و استفاده کند. آن‌ها معتقدند که با رعایت این اصول، انرژی بهتری در زندگی افراد جریان خواهد یافت. در ادامه با ذکر نام و خصوصیات سنگ‌های پر کاربرد در صنعت زیورآلات، شما را با دنیای پر رمز و راز سنگ‌ها آشنا خواهیم کرد.

عقیق سرخ

عقیق سرخ، از جمله سنگ‌های نیمه قیمتی و پر کاربرد در عرصه زیورآلات است. این سنگ از زمان‌های دور تاکنون بسیار مورد توجه افراد و حتی ادیان مختلف بوده است. همان‌طور که از نام این سنگ پیداست، رنگی سرخ و یا جگری دارد. گفته می‌شود این سنگ، انرژی بسیار بالایی دارد. از خواص این سنگ می‌توان به افزایش انرژی فیزیکی، افزایش عزت نفس، تقویت حافظه، تسلط و آگاهی از احساسات و افزایش انگیزه اشاره کرد. فرکانس این سنگ بسیار بالاست و به شما در جهت افزایش ارتباطات اجتماعی کمک خواهد کرد. کاربرد این سنگ، برای انگشت و گردنبند بیشتر از سایر زیورآلات است.

یاقوت

سنگ یاقوت، از جمله سنگهای قیمتی و کمیاب است که هم به علت زیبایی و هم انرژی که دارد، تمامی افراد را مجذوب خود خواهد کرد. سنگ یاقوت، در دو رنگ سرخ و کبود در طبیعت وجود دارد که هر دوی آن‌ها رنگ ناب و زیبایی دارند. ساقوت با نام مسخ یا خداوندگار عشق نیز در جهان شناخته می‌شود. از جمله دلایلی که سنگ یاقوت سرخ، خداوندگار عشق می‌گویند،  این موضوع است که بسیاری از افراد در باستان معتقد بودند که سرخی یاقوت نشان از آتش درونی و گرمای وجود است که به واسطه عشق همواره روشن و درخشان است. در قرن‌های گذشته، یاقوت سرخ برای هدیه عروسی به کار می‌رفت و وجود آن در هر خانه شگون زیادی را به ارمغان می‌آورد. از خواص این سنگ می‌توان به افزایش قدرت ذهن، آرامش ذاتی، مثبت اندیشی، تفکر والا و شادمانی اشاره کرد.

سنگ دلربا

سنگ دلربا، از ناب‌ترین سنگ‌های نیمه قیمتی مورد استفاده در عرصه زیورآلات است. این سنگ زیبا، با طیف رنگی سبز است و وجودی درخشان دارد. مردم باستان از این زیورآلات این سنگ، در زمان شکار استفاده می‌کردند. زیرا معتقد بودند که هنگام استفاده از این سنگ موفقیت بیشتری حاصل می‌شود. امروزه نیز تحقیقات نشان از فرکانس بالای این سنگ دارد و آرامش نابی برای انسان به ارمغان می‌آورد. از خواص ویژه این سنگ می‌توان به تقویت قوه خلاقیت، موفقیت شغلی، خیال پردازی، تقویت حافظه، شکوفایی و پیشرفت کاری اشاره کرد. این سنگ به علت قیمت مناسبی که در کنار انرژی بالا دارند، بسیار مورد توجه طراحان زیورآلات هستند.

الماس

الماس، از سنگ‌های قیمتی و بسیار جذاب است. درخشش  این سنگ، محسورکننده است و تمامی افراد جهان را مجذوب خود کرده است. الماس در رنگ‌های مختلف وجود دارد که رایج‌ترین آن سفید و گران قیمت‌ترین آن رنگ صورتی ملایم است. الماس‌ها بسیار کمیاب هستند اما در صنعت‌های مختلف از جمله صنعت زیورآلات کاربرد بسیار زیادی دارند. جالب است بدانید که ادعا می‌شود سنگ الماس، دارای قدرت‌های مافوق طبیعی هستند و بالاترین فرکانس را در بین سنگ‌ها دارند. خواص این سنگ، بیشمار است اما بارزترین خصوصیت آن، افزایش قدرت جسمی و ذهنی افراد است. در زمان باستان، استفاده از الماس صرفا برای افراد دارای جایگاه بلند و مقام والا مجاز بوده است. این نکته نیز، مهر تاییدی بر قدرت ماورایی سنگ الماس است.

مروارید

مروارید، از نمونه سنگ‌های نیمه قیمتی است که معمولا در زیورآلات کلاسیک کاربرد زیادی دارد. مروارید، در رنگ‌های مختلف در صنعت زیورآلات کاربرد دارد ولی رایج‌ترین رنگ آن، رنگ سفید مایل به شیری است. مروارید، از نمونه سنگ‌هایی است که از قلب طبیعت هستند و انرژی بسیار بالایی دارد. از خواص این سنگ می‌توان به آرامش خیال، افزایش خلاقیت و تقویت حافظه اشاره کرد. گفته می‌شود همراه داشتن این سنگ، اتفاقات بسیار روشنی را برای شما رقم خواهد زد.

آیا انرژی در زیورآلات نیز وجود دارد؟

جالب است بدانید که فارغ از دنیای سنگ‌ها، زیورآلات نیز دارای انرژی هستند. بسیاری از زیورآلات، دارای نمادهایی از جمله اژدها، فرشته، استخوان، اسب و… هستند که هر یک فرکانس‌های مثبت و یا حتی منفی را به دنبال خواهند داشت. استفاده از نمادهای مثبت و ورود انرژی‌های قوی به زندگی، گاهی اتفاقاتی غیر ممکن را برای ما ممکن خواهد ساخت. در نتیجه آشنایی با نمادها و استفاده از موارد مثبت آن‌ها به صورت روزمره بسیار موثر است.

آویز فرشته، از نمونه زیورآلات گالری شکنج است که با ظرافت بسیاربالایی کار شده است. همان‌طور که از نام این آویز پیداست، این آویز با الهام از فرشتگان و بال‌های آن‌ها طراحی و تولید شده است. استفاده از نماد فرشتگان در زیورآلات و یا حتی وسایل، انرژی مثبت زیادی به دنبال خواهد داشت. فرکانس بالای این آویز، شادمانی، قدرت ذهنی، افزایش خلاقیت را برای افراد به ارمغان می‌آورد. این آویز با ظرافت تمام و درخشش بالایی که دارد تمامی افراد را مجذوب خود خواهد کرد. این آویز و تمامی محصولات گالری شکنج، با قابلیت حکاکی در اختیار شما خواهد بود تا زیورآلات منحصر به فرد خود را داشته باشید.

زیورآلات دست ساز نیز، از جمله زیورآلاتی است که انرژی خاص و نابی را برای افراد دارد. این زیورآلات به علت زمان بسیاری که صرف ساخت و طراحی آنها میشود، این انرژی به همراه دارند و همواره از زیورآلات منحصر به فرد و بسیار جذاب محسوب می‌شود. مهم‌ترین خواص زیورآلات دست ساز، مثبت اندیشی، افزایش خلاقیت و افزایش انرژی فیزیکی است. فرکانس این زیورآلات، نسبت به زیورآلات صنعتی بسیار بالاتر است و امروزه در بین تمامی جوامع محبوبیت زیادی دارند.

آویز جوانه، از سری زیورآلات دست ساز گالری شکنج است که به نحوی زیبا و خاص طراحی شده است. این آویز زیبا که نشان زندگی است، با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت موجود است. همان‌طور که اشاره شد، زیورآلات دست ساز دارای انرژی خاصی هستند و مثبت اندیشی شما را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. لازم به ذکر است که تمامی زیورآلات دست ساز، به علت ظرافت کار شده و دقت زیاد، دارای طول عمر بیشتری هستند و تا مدت‌ها بدون هیچ آسیبی برای شما ماندگار خواهند بود.

سخن پایانی

وجود انرژی و فرکانس، از تمامی اشیا و مخصوصا طبیعت در اطراف ما در جریان است. هماهنگی و تناسب با این انرژی‌ها، موجب بدست آوردن قدرت‌های ذهنی مختلف خواهد شد. تحقیقات نشان می‌دهد، سنگها که گوشه‌ای از طبیعت هستند، انرژی بسیار بالایی دارند که بر حسب سلیقه و یا متناسب با ماه تولید و همچنین نیازهایی که داریم می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم. برای دسترسی ساده‌تر و بهتر، گالری شکنج به شما زیورآلات با نگین‌های سنگی را پیشنهاد می‌کند. این زیورآلات، با طراحی‌های منحصر به فرد و گوناگون، در گالری شکنج موجود است.

دسته‌بندی: مقالات شکنج

پر فروش ترین محصولات شکنج

  • 1,206,950تومان

  • 388,850تومان

  • 535,300تومان

  • 494,900تومان

آخرین مقالات

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه