چه نوع انگشتری برای چه انگشتانی مناسب است؟

چه نوع انگشتری برای چه انگشتانی مناسب است؟

انگشتر، از جمله زیورآلاتی است که امروزه در بین تمامی افراد بسیار رایج است. این نوع زیورآلات علاوه بر زیبایی انگشتان، به جذابیت استایل شما نیز کمک خواهد کرد. استفاده از هر نوع زیورآلات، دارای قوانین خاص خود است تا زیبایی بیشتری را به دنبال داشته باشد. بنابراین آشنایی با این قوانین کمک می‌کند تا استایل زیبا و بروزی را برای خود و حتی دیگران بسازیم. اگر شما نیز از عاشقان زیورآلات، مخصوصا انگشتر هستید، این مقاله مخصوص شماست. با ما همراه باشید تا به شما انگشترهای مناسب برای انگشتان مختلف را بررسی کنیم و بهترین نوع انگشتر که مناسب شما و پیشنهاد گالری شکنج است را به شما معرفی کنیم.

انواع انگشتر و مدل‌های آن

اگر به دنبال زیبایی برای انگشتان و همچنین دست‌هایتان هستنند استفاده از زیورآلات، به خصوص انگشتر بهترین گزینه برای شما خواهد بود. استفاده از انگشتر، متناسب با استایل، موقعیت، جنسیت، مدل انگشتان و مدل دست انتخاب می‌شوند. آشنایی با این قوانین و رعایت آن‌ها علاوه بر زیبایی، نشان دهنده تبحر شما در صنعت مد نیز خواهد بود. انگشترها وابسته به طرحی که دارند، مدل‌های مختلفی نیز خواهند داشت. از جمله مدل‌های انگشتر می‌توان به نستعلیق، نگین دار، مناسبتی، اسپرت، مردانه و… اشاره کرد.

gavazn

خرید انگشتر گوزن

انگشتر گوزن گالری شکنج، از جمله انگشترهای طرح مناسبتی محسوب میشود. این انگشتر زیبا با طرح شاخ‌های گوزن است که یادآور زمستان و کریسمس است. این انگشتر زیبا، برای انگشتان مختلف، زیبا و جلوه‌گر خواهد بود. اما اگر انگشتان ظریف و قلمی دارید، این انتخاب ویژه جذابیت خاصی برای انگشتان شما به ارمغان می‌آورد. انگشتر گوزن شکنج، در جنس ساخت‌های مختلف، در گالری شکنج موجود و قابل سفارش است.

آشنایی با مدل‌های مختلف و در نهایت بدست آوردن سبکی که به آن علاقمند هستید، به شما برای خرید راحت‌تر کمک خواهد کرد. در ادامه با بررسی هر یک از مدل‌های‌ انگشتر و انتخاب آن‌ها متناسب با مدل انگشتان دست را بررسی می‌کنیم و بهترین انگشترهای گالری شکنج را برای شما معرفی خواهیم کرد.

انگشتر مناسب انگشت‌های کشیده

اگر دارای انگشت‌های کشیده هستید، باید سعی شود از انگشترهایی استفاده کنید که تا حدی کشیده بودن انگشت‌هایتان را در بر بگیرد. به عنوان مثال طرح‌های انگشترهای کشیده و همچنین طرح‌های گرد و برجسته از جمله انتخاب‌هایی است که زیبایی دستان شما را دو چندان می‌کند.

DSC01243

خرید انگشتر اسم سه بعدی فاطمه

انگشتر اسم سه بعدی فاطمه، از زیباترین انگشترهای نام و نستعلیق موجود در گالری شکج است. ظرافت و نوآوری در طرح، از نکات برجسته این انگشتر به شمار می‌آید. این انگشتر زیبا، به علت طرح کشیده و جذابی که دارد، از بهترین انتخابها برای افرادی است که انگشتان کشیدهای دارند. این انگشتر تا حدودی کشیدگی انگشتان را در بر می‌گیرد و زیبایی دستان شما را بیش از پیش به رخ می‌کشد. انتخاب جنس ساخت و همچنین نوع آبکاری، کاملا متناسب با سلیقه و انتخاب شما خواهد بود. این انگشتر زیبا، در حال حاضر در گالری شکنج موجود است و بهترین گزینه برای انگشتان کشیده و زیبای شماست.

البته لازم به ذکر است تمامی مدل‌های انگشتر، برای مدل انگشتان کشیده مناسب هستند. بنابراین این افراد، تنوع گسترده‌ای برای انتخاب انگشتر خواهند داشت. اگر به دنبال درخشش بیشتر در انگشت‌هایتان هستید، توصیه می‌شود از انگشترهای نگین‌دار و یا پرنسسی استفاده کنید. این انگشترها، به علت درخشش و زیبایی که دارند، توجه بسیاری از افراد را جذب انگشتان شما خواهند کرد. انتخاب انگشترهای نگین‌دار، کشیدگی و جذابیان انگشتان شما را بیش از پیش به رخ می‌کشد. انتخاب نوع نگین و یا سنگ روی انگشتر، کاملا وابسته به سلیقه و روحیات شماست. اما پیشنهاد گالری شکنج، انتخاب سنگها و نگین‌هایی است که درخشش زیادی  داشته باشند تا جذابیت خود و انگشتان شما را به خوبی نشان دهند.

در طرحهای مدرن انگشتر، معمولا طراحی‌ها به گونه‌ای انجام می‌شود که طرح‌های کلاسیک را با کمی تغیر در طرح و همچنین ابعاد به بازار ارائه می‌کنند. اگر در بین گزینه‌های مدرن انگشتر کمی گیج شدید، یک فرمول کلی برای شما وجود دارد که استفاده از آن کار شما را راحت‌تر می‌کند. به طور کلی، انتخاب هر نوع انگشتری برای انگشتان شما جذاب است. اما استفاده از طرح‌هایی که این کشیدگی را به خوبی نشان دهد، زییبایی بیشتری خواهد داشت. بنابراین بهتر است از طرح‌های کشیده، نگین‌دار و پهن استفاده کنید.

انگشتر مناسب انگشت‌های کوتاه

با نگاهی ساده و دقیق در بین افراد، به راحتی می‌توان تشخیص داد که تمایل استفاده از انگشتر، بسیار بیشتر از سایر زیورآلات است و با توجه به این موضوع که انگشتان دست همیشه در معرض دید قرارا دارند، بنابراین استفاده از انگشتر مناسب مسئله بسیار مهم برای شیک پوشان است. اگر انگشتان کوتاهی دارید، استفاده از انگشتر به شما کمک می‌کند تا انگشتان خود را کشیده و زیبا کنید. بهترین انتخاب برای شما، استفاده از انگشترهایی ساده و ظریف است. درخشش بالای انگشترهای ظریف، به شما کمک می‌کند تا زیبایی دستان و به روز بودن استایلتان جلوه‌گر شود.

organic

خرید انگشتر ارگانیک

انگشتر ارگانیک گالری شکنج، از جمله زیورآلاتی است برای افرادی با انگشتان کوتاه بسیار مناسب است. این انگشتر،  بسیار ظریف است و درخشش زیادی دارد. اگر به دنبال خاص‌تر شدن این انگشتر هستید، بهترین پیشنهاد استفاده از قابلیت حکاکی زیورآلات گالری شکنج است. شما با استفاده از این قابلییت، با قیمتی بسیار مقرون به صرفه می‌توانید نام خود را بر روی آن حکاکی کنید. انگشتر ارگانیک شکنج، به علت طراحی کلاسیکی که دارد همواره برای تمامی موقعیت‌ها و استایل‌ها قابل استفاده خواهد بود. این سبک از زیورآلات در تمامی دوران‌ها قابل استفاده و زیبا هستند. اگر انگشتان کوتاهی دارید، این انگشتر بهترین توصیه برای شماست. زیرا به علت طراحی که دارد باعث کشیده نشان دادن انگشتان شما و در نتیجه زیبایی بیشتر دستانتان خواهد بود.

انگشتر مناسب انگشت‌های قلمی

اگر انگشتان قلمی دارید، خبر خوب برای شما این است که تقریبا استفاده از تمامی انگشترها برای انگشتان شما زیباست. در واقع، انگشتان قلمی، باریک و ظریف هستند و بنابراین استفاده از هر نوع انگشتری بر روی این انگشتان جذابیت خود را دارد. اما بهترین توصیه برای شما، استفاده از انگشترهایی با طرح‌های درشت است که به خوبی بر روی دستان شما بنشیند. این نوع انگشترها، معمولا تنها به این نوع انگشت‌ها می‌آید و این باعث خاص‌تر شدن شما خواهد بود. افراد با انگشت‌های قلمی، انتخاب‌های متنوعی دارند اما دقت داشته باشید که طرح‌های درشت اما با ظرافت کار شده زیاد و همچنین انگشترهای پر نگین جذابیت دستان شما را دو چندان خواهد کرد.

scleton

خرید انگشتر اسکلت

انگشتر اسکلت گالری شکنج، از طرح‌های درشت با ظریف کاری بسیار است. این انگشتر با طراحی دقیق و متفاوتی که دارد، تمامی افراد را مجذوب خود خواهد کرد. این انگشتر زیبا، کاملا مناسب برای افراد با انگشتان قلمی است. این نوع انگشتر، هم برای آقایان و هم بانوان قابل استفاده است. بنابراین می‌توانید به صورت ست از این انگشتر با همدم زندگیتان استفاده کنید. طراحی اسپرت انگشتر اسکلت، به شما فرصتی  برای متفاوت بودن و درخشش بیشتر در مجالس ایجاد می‌کند.

از دیگر پیشنهادهای دیگر برای افراد با انگشتان قلمی، استفاده از بند انگشتی‌‌هاست. این نوع انگشتر، جذابیت خاصی برای افراد با انگشتان قلمی دارد و انگشتان آن‌ها را کشیده‌تر نشان می‌دهد.

انگشتر مناسب انگشت‌های پهن

اگر انگشتان شما از نوع انگشتان پهن است، بهترین انتخاب برای شما استفاده از انگشترهای کشیده است. این نوع انگشترها، باعث کشیده نشان دادن انگشتان شما و زیبایی بیشتر دستانتان خواهد بود. دقت داشته باشید که هر چه انگشتر شما درخشان‌تر باشد، زیبایی بیشتری برای دستان شم به ارمغان می‌آورد.

name

خرید انگشتر اسم عشق

انگشتر اسم عشق گالری شکنج، از طرح‌های ناب این گالری محسوب می‌شود. این انگشتر زیبا، از نوع طرح‌های نستعلیق و البته انگشترهای کشیده به شمار می‌آید. بنابراین اگر دارای انگشتان پهن هستید، این انگشتر از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود. این انگشتر نیز، مانند سایر زیورآلات گالری شکنج، دارای جنس ساخت انتخابی شما خواهد بود. انتخاب جنس ساخت، علاوه بر مطابق بودن انگشتر با سلیقه شما، باعث مدیریت بودجه شما نیز خواهد بود. انگشتر اسم عشق، از جذاب‌ترین هدایا برای خودتان و یا اطرافیانتان خوهد بود.

انگشتر مناسب انگشت‌های مردانه

همان‌طور که در ابتدای متن اشاره شد، بعضی انگشترها از نوع اسپرت و بعضی با طرح‌های زنانه و یا مردانه هستند. تمامی قوانین گفته شده در بالا برای مدل‌های مختلف انگشت، برای آقایان و بانوان مشترک است و به شما فرصتی برای انتخاب مناسب و زیبا را خواهد داد. بنابراین به طور کلی، هدف از انتخاب انگشتر مناسب برای انگشتان، نزدیک کردن انگشتان به حالت تناسب و البته کشیده نشان دادن انگشتان است.

IMG 7787

خرید انگشتر توپاز

انگشتر توپاز،  از انگشترهای مردانه با طراحی ناب گالری شکنج است. این انگشتر با طراحی کلاسیک و تلفیق نابی که از رنگ نقره‌ای و سنگ آبی دارد، تماتمی افراد را مجذوب خود می‌کند. اگر انگشتان کشیده و یا قلمی دارید، این انگشتر از گزینه‌های مناسب و جذاب برای شما به شمار می‌آید. ظرافت کار شده در این انگشتر، مثال زدنی است. اگر به دنبال طرحی ماندگار و دلنشین هستید که در هر موقعیت قابل استفاده باشد، انگشتر توپاز انتخابی بسیار مناسب خواهد بود.

سخن پایانی

در بین استفاده از زیورآلات، انگشتر بسیار رایج‌تر است. اگر به دنبال انتخاب انگشتر، متناسب با دستها و انگشتانتان هستید، نشان از  خوش استایل بودن شماست. به طور کلی، انتخاب انگشتر و تناسب آن با انگشتانتان، به شما در جهت جذابیت بیشتر دستانتان کمک خواهد کرد. البته لازم به ذکر است که انتخاب هر نوع انگشتری، در ابتدا باید با روحیات و سلایق شما سازگار باشد. گالری شکنج، انگشترهایی با طرح‌های متنوع، که مطابق با سلایق گوناگون است، وجود دارد و به شما برای زیبایی بیشتر کمک خواهد کرد.

دسته‌بندی: مقالات شکنج

پر فروش ترین محصولات شکنج

  • 1,206,950تومان

  • 388,850تومان

  • 535,300تومان

  • 494,900تومان

آخرین مقالات

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه