چند هدیه به صرفه برای ولنتاین

چند هدیه به صرفه برای ولنتاین

ولنتاین، از روزهای مهم در تقویم عاشقی است. این روز، فرصتی تازه برای یادآوری عشق و روح بخشیدن به رابطه با معشوقتان است. از جمله سنت‌های روز عشاق یا ولنتاین، می‌توان به سنت هدیه دادن، برای نشان دادن عشق اشاره کرد. هدیه دادن در روز ولنتاین، نشانگر عشق پایدار و ارزشمند بودن معشوق است. بنابراین هموارده در سرتاسر جهان در روز ولنتاین یعنی 14 فوریه ، عشاق با تهیه هدیه، هر چند کوچک ، عشق خود را به معشوقشان ثابت می‌کنند. لازم به ذکر است که هدیه ولنتاین، از جمله هدایایی است که جنبه معنوی آن بسیار مهم‌تر از جنبه مادی آن است. اگر به دنبال انتخاب هدیه‌ای به صرفه و مناسب برای روز ولنتاین هستید، با ما همراه باشید تا پیشنهادهایی ویژه با هزینه کم را به شما معرفی کنیم.

گل

گل، از جمله هدایای زیبایی است که در روز ولنتاین بین عشاق هدیه داده میشود. همان‌طور که می‌دانید، هر گل با هر رنگ، نشان دهنده یک احساس معین است و شما می‌توانید مطابق با سلیقه فرد مقابلتان گل را تهیه کنید. اما لازم به ذکر است که در روز ولنتاین، به طور معمول از گل رز قرمز برای نشان دادن عمق رابطه احساسی و باقی ماندن هیجانات اولیه در رابطه، استفاده می‌کنند.
گل رز قرمز، از هدایای ناب و به صرفه‌ای است که روز ولنتاین می‌توانید تهیه کنید. برای هدیه دادن گل می‌توانید از سبد گل، باکس گل، دسته گل و یا حتی یک یا دو شاخه گل استفاده کنید. این هدیه، بسیار احساسی و دلنشین است و با خشک کردن و نگهداری از گلها، هدیه‌ای به یادماندنی نیز خواهد بود. گل، از جمله هدایایی است که شما با هر میزان هزینه، می‌توانید استفاده کنید. معمولا در سرتاسر جهان، گل در هر زمان از هدایای همه پسند و جذاب به شمار می‌آید.

عروسک

عروسک، از دیگر هدایای جذاب ولنتاین است. در روز ولنتاین، خرید عروسک از سنت‌های چندین ساله به شمار می‌آید. در این روز، به طور معمول از خرس‌های تدی قرمز و یا سفید، به عنوان هدیه استفاده می‌کنند. این انتخاب جذاب، علاوه بر ماندگار بودن، جلوه زیبایی نیز دارد. افراد در هر سنی که باشند، قطعا عروسک از هدایایی است که برایشان بسیار دلنشین و ناب خواهد بود. در سال‌های اخیر، استفاده از هر نوع عروسک با هر رنگ، به عنوان هدیه ولنتاین استفاده می‌شود. بنابراین شما با هر میزان هزینه، می‌توانید از عروسک در سایزها، شکل‌ها و حتی رنگ‌های مختلف استفاده کنید.

زیورآلات سبک

استفاده از زیورآلات برای هدیه ولنتاین، بهترین گزینه خواهد بود. زیرا این هدیه علاوه بر ماندگار و ارزشمند بودن، بسیار پر طرفدار است و فرد مقابل در هر موقعیت می‌تواند از آن استفاده کند و در هر جا به یاد شما باشد. استفاده از انواع زیورآلات، بسیار زیبا و منحصر به فرد است. برای خرید زیورآلات به عنوان هدیه روز ولنتاین، نگران هزینه زیاد آن نباشید. شما می‌توانید از زیورآلات سبک با قیمت‌های مناسب و جنس ساخت‌های مختلف استفاده کنید. از دیگر مزیت‌های زیورآلات به عنوان هدیه، می‌توان به این نکته اشاره کرد که زیورآلات، طیف بسیار گسترده و متنوعی را در سبک، نوع، مدل و… در بر میگیرد و به شما این امکان را می‌دهد که متناسب با سلیقه و روحیات فرد مقابل، بترین انتخاب را برای هدیه روز ولنتاین داشته باشید. همان‌طور که می‌دانید، هدیه روز ولنتاین، باید نشانی از عشق و علاقه داشته باشد. بنابراین برای انتخاب زیورآلات در این روز، دقت داشته باشید که گزینه‌هایی در نظر بگیرید که در طراحی آنها، تعابیری از عشق به کار رفته باشد.
استفاده از انگشتر، برای هدیه روز ولنتاین، انتخابی ناب و زیبا است. انگشتر، طیف گسترده‌ای از زیورآلات را در بر می‌گیرد. اما همان‌طور که اشاره شد، بهترین انتخاب، طراحی‌هایی است که تعابیری از عشق را در خود جای داده باشند.

aghosh

خرید انگشتر آغوش

انگشتر آغوش گالری شکنج، نمونه ای برجسته از مجموعه آغوش شکنج به شمار می‌آید. اگر با زبان بدن آشنایی داشته باشید، حتما به خوبی از اهمیت دست‌ها در آن آگاهی دارید. معمولا دست‌ها در زمان عاشقی و یا ابراز محبت به افراد، حالت خاصی به خود می‌گیرند. گالری شکنج، با ظاهر دست‌ها در حالت‌های مختلف از جمله آغوش، قلب، قول، وصال و… طراحی نابی برای انگشتر در نظر گرفته است. طرح های ظریف و ناب این مجموعه، به افراد این فرصت را می‌دهد تا با هر میزان بودجه، انگشتری زیبا با مفهومی عاشقانه برای روز ولنتاین تهیه کنند. این انگشترهای زیبا، درخشش بسیار بالایی دارند و به علت طراحی کلاسیکی که دارند، قابل استفاده برای هر استایل و هر موقعیت خواهند بود. اگر به دنبال انتخابی زیبا و به صرفه برای روز ولنتاین هستید، مجموعه آغوش گالری شکنج، بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

از دیگر موارد زیورآلات سبک و جذاب برای هدیه روز ولنتاین، انتخاب گوشواره است. گوشواره‌ها، مدل‌های مختلف از جمله میخی، آویزی، نگین دار، کشیده، نستعلیقی، مناسبتی و… را در بر می‌گیرد. استفاده از گوشواره با توجه به هر استایل، متفاوت خواهد بود. اما اگر به دنبال انتخاب گوشواره‌ای هستید که معشوقتان در هر موقعیت، توان استفاده از آن را داشته باشد، بهترین توصیه برای شما، گوشواره‌های کلاسیک است. این گوشواره‌ها با استایل‌ها و موقعیت‌های مختلف کاربردی و جذاب خواهند بود.

IMG 20210823 143021 203

خرید گوشواره عشق

گوشواره عشق، از زیورآلات زیبا و به صرفه گالری شکنج محسوب می‌شود. این هدیه زیبا، از نوع زیورآلات کلاسیک است که با طرح زیبا و نابی از نام عشق در طراحی آن استفاده شده است. گوشواره عشق، با قیمتی بسیار مقرون به صرفه و با جنس ساخت مد نظر شما در دسترس خواهد بود و به شما این فرصت را می‌دهد تا با هر بودجه‌ای، آن را تهیه کنید. این گوشواره، هدیه‌ای خاص و جذاب برای روز ولنتاین خواهد بود.

آویز، از جمله هدیه‌های رمانتیک و مناسب برای روز ولنتاین است. بسیاری از آویزها، بسیار ظریف طراحی می‌شوند. بنابراین جز زیورآلات سبک و به صرفه هستند.  آویزها نیز مانند سایر زیورآلات، دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به روحیات معشوقتان می‌توانید انتخاب کنید.

mobina

خرید آویز فرشته

آویز فرشته، از جمله آویزهای ظریف و زیبای گالری شکنج است. این آویز زیبا با الهام از بالها و چهره فرشتان طراحی شده و بهترین هدیه برای فرشته نجات شما در زندگی است. این هدیه زیبا، با قیمتی مقرون به صرفه در گالری شکنج موجود است و از بهترین هدایا برای روز ولنتاین خواهد بود. این آویز ناب، با درخشش بالایی که دارد در جنس ساخت مد نظر شما قابل سفارش خواهد بود. اگر به دنبال هدیه‌ای ماندگار، جذاب و پر معنا هستید، آویز فرشته بهترین انتخاب برای شماست.

زیورآلات سبک و مناسب برای روز ولنتاین، در گالری شکنج از جمله سنجاق سر، دستبند، آویز، گوشواره و… موجود است که با نازلترین قیمت در دسترس شما خواهد بود. اگر زیورآلات انتخابی شما، به گونه ای طراحی شده که تعابیر عاشقانه در آن به کار نرفته است، جای نگرانی نیست. بهترین پیشنهاد برای شما استفاده از قابلیت حکاکی است. این قابلیت به شما کمک میکند تا ده هشت کارکتر، احساس خود را بر روی زیورآلات حک کنید. اگر به دنبال هدیه‌ای بسیار خاص و منحصر به فرد هستید، گالری شکنج مجموعه کارهای دست ساز را به شما پیشنهاد می‌کند.

DSC01957

خرید ست انگشتر قلب

ست انگشتر قلب از سری کارهای دست‌ساز شکنج

انگشتر ست قلب، از زیورآلات رمانتیک و سبک گالری شکنج است. این ست ناب، از کارهای دست ساز گالری شکنج است. این انگشترهای زیبا، که در واقع مکمل یکدیگر هستند، بهترین هدیه برای فردی است که نیمه گمشده شماست. این هدیه، از هدایای خاص و ماندگار ولنتاین خواهد بود. این انگشترهای زیبا به علت دست ساز بودن، انرژی خاصی دارند و برای هر فرد به صورت خاص و منحصر به فرد ساخته می‌شوند.

کارت پستال

کارت پستال، از هدایای رایج ولنتاین است. این هدیه زیبا، بسیار خاطره انگیز و جذاب خواهد بود و به شما این فرصت را می‌دهد که صحبت‌های عاشقانه خود را در روز ولنتاین به صورت نوشته هدیه دهید. در روزهای نزدیک ولنتاین، کارت پستال‌های متناسب با این روز به بازار عرضه می‌شوند و بهترین فرصت عشاق خواهد بود.

قاب عکس

قاب عکس، از دیگر هدایای به صرفه و رماتیک ولنتاین است. پیشنهاد میشود از عکس های عاشقانه دوفره برای ساخت یک قاب عکس مخصوص ولنتاین استفاده کنسد. برای فرم قاب، بهترن توصیه استفاده از قاب هایی با تم ولنتاین است. برای خاص‌تر شدن این هدیه می‌توانید از نوشتن یک یادداشت در پشت عکس استفاده کنید و احساسات خود را بیان کنید.

شکلات

از دیگر هدایای رایج این روز، شکلات است. شکلات از جمله هدایایی است که با هر میزان بودجه می‌توانید تهیه کنید. در این روز، معمولا شکلات‌هایی به شکل خرس و یا قلب هدیه داده می‌شود. این هدیه خوشمزه، نشان از روزهای شیرینی است که در کنار معشوقتان می‌گذرانید.

پک هدیه

اگر بودجه شما کمی بالاتر از موارد گفته شده است، می‌توانید از ترکیب هدایای گفته شده استفاده کنید و پک هدیه متناسب با سلیقه معشوقتان را تهیه کنید. دقت داشته باشید که تم روز ولنتاین، به طور معمول قرمز و سفید است اما شما میتوانید مطابق با ذوق و سلیقه خودتان، با انتخاب یک تم رنگی، تمامی هدایا را متناسب با یکدیگر تهیه کنید.

سخن پایانی

مهم‌ترین اصل برای خرید هدیه ولنتاین، قدردانی و با عشق بودن است. بنابراین هر هدیه‌ای که تهیه کردید، در کنار آن به یاد داشته باشید که خاطره این روز را با چند جمله عاشقانه و خاص در ذهن معشوقتان ثبت کنید. دقت داشته باشید که هدیه ای انتخاب کنید که مطابق با روحیه و سلایق معشوقتان باشد. گالری شکنج، با افتخار بهترین زیورآلات را با نازل‌ترین قیمت، در اختیار شما عاشقان قرار خواهد داد تا ولتاین زیبایی را در کنار هم رقم بزنید.

دسته‌بندی: مقالات شکنج

پر فروش ترین محصولات شکنج

  • 1,919,000تومان

  • 388,850تومان

  • 704,000تومان

  • 590,000تومان

آخرین مقالات

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

درباره نویسنده: ادمین

7e4da37818d5867bb297a1584e20b6e4?s=72&d=mm&r=g

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه