زیورآلات مناسب فصل زمستان

زیورآلات مناسب فصل زمستان

فصل زمستان، فصل سرما و سفید پوش شدن زمین است. همان‌طور که می‌دانید، با تغیر هر فصل، استایل و پوشش نیز تغیر می‌کند و صنعت مد طراحی‌های جدید خود را به بازار عرضه می‌کند. با شروع فصل زمستان، پوشش گرم و استایل‌های زمستانی به بازار وارد می‌شوند. از جمله زیبایی‌ها و تکمیل‌کننده استایل‌ها می‌توان به زیورآلات و اکسسوری‌ها اشاره کرد. زیورآلات نیز همانند سایر اجزای مد با تغیر فصل، تغیر می‌کنند و نمونه‌های جذابی با طراحی ویژه زمستانی به بازار عرضه می‌شود. در ادامه به موضوع زیورآلات مناسب فصل زمستان می‌پردازیم.

تفاوت زیورآلات زمستانی با دیگر فصول

مد و استایل در فصل زمستان به سمت لباس‌های گرم و جدید می‌رود و طراحی‌هایی زیبا در این زمینه ارائه می‌شود. همگام با استایل، صنعت زیورآلات به سمت طراحی‌هایی مناسب زیورآلات پیش می‌رود.

از جمله تفاوت‌های بین زیورآلات زمستانی با دیگر فصل‌ها، می‌توان به هماهنگ بودن این زیورآلات با لباس‌های زمستانی اشاره کرد. طراحان این صنعت هنگام طراحی زیورآلات زمستانی به این نکته توجه می‌کنند که این زیورآلات هماهنگ با مد و استایل زمستانی باشد.

در بعضی از زیورآلات زمستانی، از نمادهای زمستان نیز استفاده می‌شود. از جمله نمادهای زمستان می‌توان به برف، آدم برفی و درختان بدون برگ اشاره کرد. لازم به ذکر است که بسیاری از زیورآلات به گونه‌ای طراحی می‌شوند که مناسب برای مناسبت‌های زمستانی باشند. اما همان‌طور که می‌دانید، زیورآلات فصل دیگر با توجه به صنعت مد و استایل متناسب با آن فصل طراحی و ارائه می‌شوند و همچنین استفاده از نمادهای خورشید، جوانه، درخت و  برگ زرد نیز برای طراحی زیورآلات فصل‌های دیگر کاربردی‌تر است. توجه به سبک و طراحی زیورآلات مناسب هر فصل، نشانگر شیک پوش بودن افراد و تبحر آن‌ها در صنعت مد است. بنابراین دقت و توجه به سبک زیورآلات در هر فصل بسیار ضروری و زیبا خواهد بود.

لازم به ذکر است که بسیاری از زیورآلات فارغ از فصلی که در آن قرار داریم، قابل استفاده هستند و با هر نوع سبک استایل هماهنگ خواهند بود و در مقابل آن بعضی زیورآلات صرفا مناسب برای یک فصل هستند.

WhatsApp Image 2021 06 19 at 15.19.43

خرید آویز گیتار

آویز گیتار از مجموعه ساز شکنج

به عنوان مثال، آویز گیتار از مجموعه ساز گالری شکنج، با الهام از ساز گیتار طراحی شده است و فار؛ از فصل، قابل استفاده خواهد بود. طراحی کلاسیک و زیبای این آویز به  گونه‌ای است که به راحتی با هر نوع سبک پوشش هماهنگ می‌شود و در هر موقعیت قابل استفاده است.

انواع زیورآلات زمستانی

همان‌طور که اشاره شد، زیورآلات زمستانی، زیورآلاتی هستند که متناسب با این فصل و سبک استایل آن طراحی شده‌اند. لازم به ذکر است که زیورآلات زمستانی به دو دسته کلاسیک و مدرن تقسیم می‌شوند.

زیورآلات زمستانی مدرن، مجموعه‌ای از زیورآلات زمستانی هستند که با توجه به مد در هر زمان طراحی می‌شوند. این زیورآلات ممکن است از حالت معمولی بزرگ‌تر و یا کوچک‌تر باشند و همچنین طراحی‌هایی منحصر به فرد داشته باشند. لازم به ذکر است که زیورآلات زمستانی مدرن، هر ساله تغیر می‌کنند. بنابراین این زیورآلات، در دوره زمانی کوتاهی بسیار پر طرفدار و محبوب خواهند بود.

زیورآلات زمستانی کلاسیک، دسته‌ای دیگر از زیورآلات زمستانی است که متناسب با فصل زمستان طراحی می‌شوند. اما نکته ویژه در مورد این مدل زیورآلات این است که طراحی آن‌ها برات مدت زمان بیشتری رایج و کاربردی است. این زیورآلات، به گونه‌ای طراحی می‌شوند که برای هر فصل زمستان، زیبا و جذاب خواهند بود. لازم به ذکر است که هر ساله طراحی‌های جدیدی از زیورآلات زمستانی کلاسیک به بازار عرضه می‌شوند و معمولا اندازه‌ای متناسب و دور از مد دارند.

gavazn

خرید انگشتر گوزن شکنج

انگشتر گوزن از گالری شکنج، بهترین انتخاب برای زیورآلات زمستانی است. این انگشتر زیبا با الهام از کریسمس طراحی شده و زیبایی خاص به همراه دارد. واضح است که این انگشتر زیبا، از نوع زیورآلات کلاسیک به شمار می‌آید وبرای زمان طولانی قابل استفاده خواهد بود. لازم به ذکر است که این طراحی زیبا با توجه به جنس ساخت مد نظر شما در دسترس خواهد بود. درخشش ناب انگشتر گوزن شکنج، استایل زمستانی شما را خاص‌تر خواهد کرد.

دقت داشته باشید که هر دو سبک زیورآلات زمستانی، بسیار پر طرفدار و زیبا خواهند بود و هماهنگی آن‌ها با فصل و استایل زمستانی ظاهری جذاب و دلربا به ارمغان می‌آورند.

با هر لباس زمستانی چه زیورآلاتی مناسب است؟

هماهنگی استایل و زیورآلات، نشان از تبحر شما در صنعت مد دارد. بنابراین رعایت نکاتی ساده شما را بسیار شیک پوش و حرفه‌ای در مد نشان می‌دهد. در ادامه متناسب با هر سبک پوشش زمستانی، زیورآلاتی به شما معرفی می‌کنیم، تا در هر موقعیت بدرخشید.

ژاکت

ژاکت، نوعی لباس بافت و از خانواده پلیورهاست. ژاکت، معمولا از جلو با دکمه باز و بسته می‌شود و عضو جدا نشدنی زمستان است. این سبک پوشش، معمولا دارای یقه به شکل هفت است و به عنوان لایه دوم پوشش استفاده می‌شود. زیورآلات زمستانی مناسب برای این سبک، گوشواره‌های کشیده است. اما در انتخاب گردنبند، آزادی عمل بیشتری دارید. مهم‌ترین نکته در مورد گردنبند درخشان بودن آن است. بنابراین می‌توانید از گردنبندهای بزرگ و یا کوچک برای ژاکت استفاده کنید.

DSC02032

خرید آویز کوهستان

آویز کوهستان از گالری شکنج، از انواع آویزهای زیبا برای لباس‌های یقه هفت به شمار می‌آید. این آویز زیبا، از زیورآلات زمستانی کلاسیک است و با الهام از کوهستان طراحی شده است. از نکات حائز اهمیت این آویز، می‌توان به دست ساز بودن آن اشاره کرد. لازم به ذکر است که تمامی زیورآلات گالری شکنج، دارای قابلیت حکاکی هستند. بنابراین می‌توانید زیورآلاتی مخصوص به خودتان را دریافت کنید.

پلیور

پلیور نوعی پوشش بافتنی برای بالاتنه است که زیپ و یا دکمه ندارد. پلیور، عضو ثابت کالکشن‌های مد پاییزی و زمستانی است. به طور معمول این پوشش، با آستین‌های بلند است و در استایل‌های رسمی و غیر رسمی کاربرد دارد. یقه پلیور معمولا سبک‌های مختلفی خواهد بود. یقه اسکی، یقه هفت، یقه گرد از انواع رایج‌تر این پوشش است. همان‌طور که می‌دانید، دقت به یقه لباس برای استفاده زیورآلات، بسیار ضروری است.

در صورتی که پلیور شما دارای یقه گرد بود، توصیه می‌شود از گردنبندهای زمستانی استفاده کنید که دارای آویزهای ریز و یا درشت استفاده کنید. در این سبک، دقت داشته باشید که زنجیرهای بلند کاربردی‌تر خواهد بود.

اگر پلیور شما، دارای یقه اسکی بود، توصیه می‌شود از زنجیرهای بلند و آویزهای گرد برای گردنبند استفاده کنید. برای گوشواره، پیشنهاد می‌شود از گوشواره‌های درخشان و ریز استفاده کنید. گوشواره‌های میخی، برای این سبک لباس بسیار مناسب است.

اگر پلیور شما دارای یقه هفت است، گوشواره‌های کشیده و گردنبندهای براق و درخشان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

DSC08423

خرید گوشواره شمس

گوشواره شمس از گالری شکنج، از انواع گوشواره‌های بلند به شمار می‌آید. درخشش نگین‌های کار شده بر روی این گوشواره و همچنین ترکیب آن با مروارید، تلفیق زیبایی از زیورآلات کلاسیک و مدرن بوجود می‌آورد.

اگر لباس‌های زمستانی شما دارای انواع یقه‌های هفت، گرد، ترکیبی، انگلیسی و چلسی بود، استفاده از گوشواره‌ای کشیده  بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. گوشواره‌های کشیده به شما در تناسب بیشتر صورت و همچنین هماهنگی  لباس و چهره کمک شایانی خواهد داشت. نمونه معرفی شده، از شکیل‌ترین گوشواره‌های کشیده به شمار می‌آید و در هر موقعیت رسمی و غیر رسمی کاربردی خواهد بود.

دورس یقه گرد

دورس یقه گرد، از جنس هودی و سویشرت است و تنها تفاوت بین آن‌ها این است که دورس یقه گرد، کلاه و زیپ ندارد. این سبک پوشش هم برای بانوان و هم برای آقایان بسیار رایج است و در مجالس رسمی و غیر رسمی قابل استفاده خواهد بود. همان‌طور که از نام این پوشش پیداست، دارای یقه گرد است. بهترین زیورآلات زمستانی برای لباس‌های دورس یقه گرد، گردنبندهایی با زنجیر بلند و آویز با سایز متعادل است. برای این سبک پوشش می‌توانید از گوشواره‌های نسبتا کشیده و آویزدار استفاده کنید.

بلوز

بلوز، استایلی راحت و گشاد است و به طور معمول با شلوار جین زیبایی بیشتری خواهد داشت. این پوشش، بدون کلاه، زیپ و یا دکمه خواهد بود و معمولا در مجالس غیر رسمی کاربردی‌تر است. کالکشن های پاییزی و زمستانی استایل، هر ساله نمونه‌های جدیدتر و مدرن‌تر از طراحی انواع بلوزها را به بازار عرضه می‌کنند.

بلوزها معمولا یقه‌های متفاوتی دارند که متداول‌ترین آنها یقه گرد است. زیورآلات زمستانی متناسب با بلوزها نیز هماهنگ با یقه و همچنین رنگ این پوشش است. برای بلوزهای یقه گرد، توصیه می‌شود از گردنبندهایی با زنجیر بلند و آویزهای ریز و یا درشت استفاده کنید.

نکته حائز اهمیت زیورآلات زمستانی

زیورآلات زمستانی جذابیت خاص از زمستان را به همراه دارند. اما در انتخاب زیورآلات زمستانی دقت داشته باشید از زیورآلات درخشان استفاده کنید. ترکیب درخشش زیورآلات در کنار زمستان، ظاهری دلربا و جذاب برای شما پدید می‌آورد.

DSC01113

آویز گیسو از گالری شکنج، از طراحی‌های ناب این گالری به شمار می‌آید. این آویز کشیده و درخشان کاملا مناسب برای لباس‌هایی با یقه گرد و یا هفت است و ترکیب آن با لباس‌های زمستانی استایلی خاص و خیره‌کننده بوجود می‌آورد. درخشش آویز گیسو، ماندگار خواهد بود و با جنس ساخت مد نظر شما ارائه خواهد شد.

سخن پایانی

زیورآلات مناسب فصل زمستان، تکمیل‌کننده استایل زمستانی در این فصل سرد هستند استفاده از این زیورآلات در کنار استایل‌های مدرن و کلاسیک زمستانی، ترکیبی ناب برای شما به همراه داشت. گالری شکنج، با طراحی‌های حرفه‌ای و نابی که دارد، بهترین همراه شما در زمستان خواهد بود. اگر به دنبال خاص‌ترین زیورآلات زمستانی هستند، گالری شکنج از شما دعوت می‌کند تا از محصولات ویژه این گالری دیدن کنید.

دسته‌بندی: مقالات شکنج

پر فروش ترین محصولات شکنج

  • 1,919,000تومان

  • 388,850تومان

  • 704,000تومان

  • 590,000تومان

آخرین مقالات

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

درباره نویسنده: ادمین

7e4da37818d5867bb297a1584e20b6e4?s=72&d=mm&r=g

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه