گرانترین انگشتر جهان + اسم و مشخصات کامل

گرانترین انگشتر جهان + اسم و مشخصات کامل

شاید برای شما هم سوال باشد که گرانترین انگشتر جهان کدام انگشتر است ؟‌ برای یافتن جواب با ادامه مقاله همراه ما باشید .

کوکو شانل می گوید : (( بهترین چیز ها در دنیا رایگان هستند ولی بعدی ها خیلی خیلی گران هستند))

در فصل پاییز هر سال بسیاری از انگشتر های گران قیمت و شبک و خاص جهان به حراج گذاشته می شود . علاوه بر انگشتر های خاص با قیمت های عجیب و غریب نجومی ، سنگ های قیمتی و دیگر جواهرات نیز نیز به حراج گذاشته می شود تا خریداران با خیال راحت خریدهایشان را انجام دهند .

در سال 2013 در یکی از حراج ها گران ترین انگشتر جهان به حراج گذاشته شده است . حال در این پست قصد داریم گرانترین انگشتر جهان را معرفی کنیم .

گرانترین انگشتر جهان کدام است ؟

ستاره صورتی ، نام گرانترین انگشتر جهان که تا امروز خریداری شده  است . در واقع این نام از روی سنگ این انگشتر زیبا گرفته شده است این سنگ یک الماس 59.60 قیراط صورتی است که در یک حلقه پلاتین با دو الماس سفید قرار گرفته است . زمانی که در سال 2013 در حراجی به قیمت خیره کننده 83 میلیون دلار فروخته شد رکورد زد .

 

گرانترین انگشتر جهان

گرانترین انگشتر جهان

 

البته ، خریدار آن آیزاک وولف ، نتوانست قیمت آن را پرداخت کند و نام آن به رویای صورتی تغییر یافت و بعد از گذشت 4 سال (در سال 2017 ) با 12 میلیون دلار پایین تر از قیمتی که در سال 2013 قیمت گذاری شده بود خرید انگشتر رویای صورتی با قیمت 71.2 میلیون دلار انجام شد  .

مشخصات گرانترین انگشتر جهان الماس صورتی :

 • وزن قیراط: 59.60ct
 • رنگ: صورتی فانتزی زنده
 • شکل: بیضی
 • ابعاد : 2.69*2.06 سانتی متر
 • منبع: آفریقای جنوبی
 • سال استخراج: 1999 میلادی
 • قیمت: 71.2 میلیون دلار
 • نام رسمی قبلی: Steinmetz Pink
 • نام رسمی فعلی: CTF Pink

 

گرانترین انگشتر شکنج

گرانترین انگشتر شکنج

گران ترین انگشتر های دنیا دارای الماس های رنگی هستند و این به دلیل این است که الماس های رنگی در دنیا کم یاب و نایاب هستند و به همین دلیل قیمت این الماس های رنگی اینقدر گران است .  یکی از دلایل این که انگشتر رویای صورتی گرانترین انگشتر جهان است رنگ صورتی الماس این انگشتر می باشد .

چرا ستاره صورتی گرانترین انگشتر جهان است ؟

ستاره صورتی به دلیل داشتن الماس کمیاب و بی عیب و نقض لقب گرانترین انگشتر جهان را یدک می کشد اگرچه رکاب انگشتر از فلزات گران قیمت ساخته شده است ، اما کمیاب بودن و ارزش مطلق سنگ این انگشتر نام آن را ستاره صورتی و صفت گران ترین حلقه در جهان را به آن اعطا کرده است  .

ارزش گذاری یک انگشتر بر اساس فاکتور هایی تعیین می شود که شامل : گواهی الماس ، قیمت خریداری شده ، نوع سنگ ، فلز انگشتر و قدمت انگشتر است که گرانترین انگشترجهان تمامی این فاکتور ها را با بالاترین امتیاز در جهان ثبت کرده است .

برای انتخاب سایز انگشتر هم می توانید مطلبی که در این زمینه نوشته شده است را هم مطالعه بفرمایید .

گران ترین انگشتر مردانه جهان

یکی از انگشتر های معروف مردانه که قیمتی بسیار بالا دارد انگشتر Kashmir Sapphire یا کاشمیر است. همینطور می توان به این مجموعه انگشتر دیگری اضافه که جزو گران‌ترین انگشتر مردانه جهان است، این “انگشتر پرنس ولز” است که متعلق به ارثی ملکی بوده است. شاید از خود بپرسید این انگشتر در خود چه دارد که این چنین مورد توجه قرار گرفته است! این انگشتر با الماس‌های گران‌قیمت و یک الماس بزرگ تریلیون شکل با وزن 22.48 قیراط تزئین شده بود.

ارزش این انگشتر در مارس 1981 تخمین زده می‌شد که حدود 110,000 دلار بوده است. البته که امروزه با توجه به قیمت بسیار بالایی که الماس ها دارند قیمتی بالاتر دارد.

گران ترین انگشتر زنانه جهان

در لیست انگشتر های گران قیمت جهان، انگشتر های زنانه دارای تعداد بیشتری هستند و بخش بسیاری از آنها را به خود تخصیص داده اند. “انگشتر هیپرنیکلز” (Hypernikles) از کشور قبرس (Cyprus) به عنوان گران‌ترین انگشتر زنانه جهان شناخته می‌شود. بنظر شما این انگشتر چه ویژگی های منحصر به فردی داشت؟ این انگشتر از طلا 18 عیار ساخته شده است و تزیینات آن شامل بیش از 35 قیراط الماس است.

ارزش انگشتر هیپرنیکلز تا سپتامبر 2021 حدود 40 میلیون دلار بوده است. البته که امروزه این جواهرات ارزشی بسیار بالاتری را پیدا کرده اند.

شما فکر می کنید گرانترین انگشتر جهان کدام است و چرا باید گران ترین انگشتر باشد ؟‌ نظر خود را در قسمت نظرات بنویسید .

 

پر فروش ترین محصولات شکنج

 • 1,919,000تومان

 • 388,850تومان

 • 704,000تومان

 • 590,000تومان

آخرین مقالات

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

درباره نویسنده: طاهری

75f623041ad647a201d06082bf182d36?s=72&d=mm&r=g

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه