معرفی انگشتر آیت الله خامنه ای همراه با تصاویر و بررسی کامل

معرفی انگشتر آیت الله خامنه ای همراه با تصاویر و بررسی کامل

جنس انگشتر آیت الله خامنه ای چیست ؟ رهبر معظم انقلاب از چه انگشتر هایی استفاده می نماید ؟ راز انگشتر اقای خامنه ای چیست ؟ نشست های خبری راز انگشتر های رهبر را چه بیان کرده اند ؟ برای آگاهی از این موضوع ، این مطلب را تا اخر مطالعه کنید .

انگشتر آیت الله خامنه ای

رهبر معظم انقلاب ، از انواع مختلف انگشتر هایی در طول زندگی خود استفاده کرده اند که هر کدام از آن ها جنس یا سنگ متفاوتی دارد . در این مطلب شما را با این انگشتر ها آشنا می کنیم ، و توصیه می کنیم برای مشاهده ی مطالب و تصاویر انواع انگشتر های ایشان ، این مطلب از فروشگاه طلا و جواهر را تا آخر بخوانید .

انگشتر حدید

راز انگشتر حدید در چهارمین نشست اندیشه ها که با موضوع آزادی صورت گرفته بود ، انگشتر حدید به جای انگشتر عقیق در دست مقام معظم رهبری دیده شد .
راز انگشتر حدید در این است که دشمنی میان جن و انس را از بین می برد و راه مقابله و خاموش کردن شیاطین را باز میگذارد .در زمانی که فتنه ی 88 در ایران صورت گرفت ، ایشان انگشتر حدید بر دست داشتند و همچنین طبق روایات ، حضرت علی علیهم السلام در آن زمان ، برای قوت قلب خود و همچنین در جنگ با خوارج از انگشتر حدید صینی ( چینی ) استفاده می کردند هرچند که ایشان علاقه ی چندانی نسبت به استفاده از این انگشتر را نداشتند .

انگشتر حدید خامنه ای

انگشتر حدید خامنه ای – انگشتر آیت الله خامنه ای

 

انگشتر شرف الشمس و راز آن

معنای انگشتر شرف الشمس خاموشی و شکست فتنه ها می باشد . انگشتر شرف الشمس به رنگ زرد بوده و در اکثر اوقات در دست ایشان می باشد جز زمانی که در شرایط بحرانی و واجب ، به جای انگشتر شرف الشمس ، انگشتر حدید که به رنگ مشکی است می اندازد .

انگشتر شرف الشمس خامنه ای

انگشتر شرف الشمس خامنه ای – انگشتر آیت الله خامنه ای

 

راز انداختن انگشتر از دیدگاه آیت الله خامنه ای

ایشان استفاده از انگشتر را طبق خواصی که دارد استفاده می نمایند . از جمله خواص درمانی و معنوی . چرا که این موضوع در اکثر افراد صدق کرده و غالبا مردم به سمت چنین انگشتر هایی روی آورده اند .

زیرا استفاده از این نوع انگشتر ها با توجه به خاصیت های درمانی ، بر سلامت روان و آرامش ذهن افراد بسیار تاثیر مثبت گذاشته استفاده از آن همچنان توصیه می شود .

حتما در خرید انگشتر به سنگ و جنس آن توجه کنیدچون هر کدام خاصیت جداگانه ای دارند.

خواص سنگ انگشتر حدید چینی

  • هنگام نماز استفاده از آن کراهت دارد .
  • از شر جن و انس ، در امان دارد .
  • انسان را چنگ نیروی شیطانی دور می کند .
  • تاثیرات بد چشم زخم را از بین می برد .
  • ترس را کاهش می دهد .

انگشتر عقیق کبود

طبق گزارشات ، مخصوصا در ایام یکی از انتخابات ، رسانه ها این بار بر انگشتر رنگی رهبر اشاره کرده اند که انگشتر عقیق کبود رهبر در پای صندوق رای بسیار نمایان است و ایشان فرمودند که استفاده از انگشتر های مختلف از روی علاقه و حب ایشان است و گمانه زنی ها و تفسیر انتخابات رسانه ها ، از روی شیطنت آن ها می باشد . اما در واقع ، ایشان به مدت چند ماه از این انگشتر استفاده کردند .

انگشتر عقیق کبود خامنه ای

انگشتر عقیق کبود خامنه ای

 

این انگشتر درجه یک بوده و رکاب نقره آن عیار 925 می باشد . همچنین حکاکی اذکار مختلف با خط خوانا و خوش انجام شده که زیبایی خاصی به آن بخشیده است .

از این رو ، مقام معظم رهبری از انگشتر های متنوعی استفاده می نمایند که برخی از آنها عبارتند از :

انگشتر شرف الشمس ، در نجف ، عقیق قرمز و زرد ، عقیق کبود ، انگشتری با نگین حکاکی شده ی یا علی ابن ابی طالب ، و انگشتری با نگین حدید با حکاکی ( یا ظافر ) ، انگشتری با نگین حکاکی شده ی ( یا زینب ) .

 

شما کدام یک از انگشتر های آیت الله خامنه ای را دوست دارید ؟

 

پر فروش ترین محصولات شکنج

  • 499,000تومان

  • 369,000تومان

  • 510,000تومان

  • 550,000تومان

آخرین مقالات

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه