معرفی انواع حلقه ها و انگشتر ها

معرفی انواع حلقه ها و انگشتر ها

آیا با انواع حلقه ها یا انگشتر ها آشنایی دارید ؟ آیا با معانی انواع حلقه آشنا هستید ؟ در اینجا تیم تخصصی شکنج مطالب مفیدی درباری معرفی انواع حلقه ها برای شما عزیزان آماده کرده تا خرید راحتی داشته باشید .

قبل از این که برای معرفی انواع حلقه برویم چند نکته یاد آوری می کنیم :

  • اول این که در انتخاب حلقه یا انگشتر داشتن استایل شخصی خیلی مهمه
  • نکته دوم شناخت تناژ پوست خود برای انتخاب رنگ حلقه مورد نظر
  • نکته سوم اندازه حلقه متناسب با انگشتان دست حلقه های بزرگ مناسب انگشتان افراد با انگشت های کشیده و بزرگ مناسب است و حلقه های کوچکتر و مینیمال مناسب افراد ریز جسه با انگشتان ظریف مناسب است .

معرفی انواع حلقه ها

حلقه ها می توانند با توجه به شکل ساخت معانی مختلفی داشته باشد و حلقه ها بسته به نوع مراسم زبان طراحی متفاوتی را دارند در ادامه به معرفی انواع حلقه و مشخصاتی جزئی خواهیم پرداخت .

حلقه نامزدی

حلقه نامزدی که از قدیم رسم بر این بوده که مردها آن را به عنوان نمادی از عشق و ثروت به دست همسر آینده خود می اندازند و این حلقه با انگشتر و حلقه های دیگر متفاوت است بسیار ظریف و ساده می باشد و مثل دیگر انگشتر ها پر نگین و درشت نمی باشد . برای خرید انگشتر نامزدی خاص  می توانید از محصولات خاص شکنج دیدن کنید .

معرفی حلقه نامزدی

معرفی حلقه نامزدی

حلقه مهر دار

حلقه های مهر دار یا خاتم کاری شده  از قدیم برای افراد خاص تعلق داشت و حتی برخی از مهم ترین اسناد در تاریخ با این حلقه مهر دار علامت گذاری و مهر شده است در گذشته مهر انگشتری بسیار امضاء معتبری بوده ،و این حلقه مهردار نشان دهنده قدرت و اصالت خانوادگی هر فرد را نشان میداد . این حلقه به دو صورت برآمده و در مدل دیگر روی حلقه فرورفتگی ایجاد می کردند .

معرفی انواع انگشتر مهردار

معرفی انواع انگشتر مهردار

حلقه ازدواج

حلقه ازدواج یا انگشتر ازدواج یکی از معروف ترین و محبوب ترین حلقه موجود در کل جهان حلقه ازدواج است که خانم و آقا با به دست کردن این حلقه پیوند زناشویی و تعهد به هم دیگر را به یک دیگر ثابت می کنند .

این نوع حلقه ها چون که قرار است برای زمان طولانی در دست باشد بهتر است ساده انتخاب شود تا در روزمره دچار اذیت فرد نباشد . و اما در تاریخچه دور حلقه ازدواج نگاه می کنیم در مصر باستان آن ها حلقه را نه تنها در انگشت خود حتی در مچ دست و یا گردن هم استفاده می کردند تا با این کار ازدواج رسمی و تعهد خود را برای دیگران نشان دهند .

معرفی حلقه ازدواج

معرفی حلقه ازدواج

حلقه سوگواری 

سومین معرفی انواع حلقه ، مربوط سوگواری است و نام آن نیز حلقه سوگواری نام دارد که معمولا در گذشته بیشتر مورد توجه افراد بود این گونه که برای اولین بار در 1600 میلادی استفاده شده و نماد حلقه سوگواری این است که عشق به همان اندازه که در زندگی زیاد و عمیق بود در مرگ هم است .

رنگ این حلقه ها مشکی بوده و در وسط حلقه مقداری مو قرار دارد و از این حلقه به رنگ سفید هم ساخته شده است که برای مرگ کودک و افراد مجرد مورد استفاده قرار میگیرد .

معرفی انگشتر سوگواری

معرفی انگشتر سوگواری

 

حلقه کوکتل

اسم این حلقه برگرفته از مراسمی ( مهمانی های لاکچری که در بعد ظهر و در کنار استخر ها برگزار میشد ) است که در آن از این حلقه استفاده می کردند و عقیده داشتن حلقه کوکتل به عنوان حلقه و تفاوت در انگشت وسط باشد و با داشتن زیبایی و خاص بودن باید اندازه آن بزرگتر از دیگر حلقه باشد تا بیشتر مورد توجه قرار گیرد .

معرفی انگشتر کوکتل

معرفی انگشتر کوکتل

 

حلقه جاودانگی

حلقه جاودانگی و اتحاد ، پنجمین حلقه در مقاله معرفی انواع حلقه ها می باشد که در زمان های گذشته نماد جاودانگی و اتحاد مار ( ماری که در حال خوردن دم خود است )بوده که از شکل آن در حلقه ها استفاده می کردند ، و در واقع رسم بود که حلقه جاودانگی را در اولین سالگرد ازدواج به همسر خود هدیه می دادند که در انگشت حلقه ازدواج استفاده می کردند و نشان دهنده عشق ابدی و پایدار است .

معرفی-انگشتر-جاودانگی

معرفی-انگشتر-جاودانگی

 

سفارش اختصاصی شکنج

در کنار آشنایی با انواع حلقه ها که اکثرا تعداد بالایی از آن ها در بازار موجود است و مورد استفاده تعداد زیادی از زوج های جوان می باشد برای داشتن استایل خاص و متفاوت فقط کافی است به قسمت سفارش اختصاصی طلا و جواهر مراجعه کرده و در آن جا مشاوران زبده تیم تخصصی شکنج شما عزیزان را راهنمایی می کنند تا بهترین و با کیفیت ترین محصول مورد نظر را برای خود یا عزیزان خود خریدای کنید .

 

در این مقاله معرفی انواع حلقه سعی کردیم انواع حلقه ها و انگشتر ها را به شما معرفی بکنیم ، اگر شما هم نوع دیگری از حلقه را می شناسید می توانید در قسمت نظرات حلقه مورد نظر خود را برای کاربران شکنج معرفی بکنید .

پر فروش ترین محصولات شکنج

  • 1,919,000تومان

  • 388,850تومان

  • 704,000تومان

  • 590,000تومان

آخرین مقالات

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

درباره نویسنده: طاهری

75f623041ad647a201d06082bf182d36?s=72&d=mm&r=g

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه