بهترین انگشتر دنیا از لحاظ قیمت و زیبایی + عکس

بهترین انگشتر دنیا از لحاظ قیمت و زیبایی + عکس

به نظرتون بهترین انگشتر دنیا چیه ؟ بهترین بودن برای هرکسی یه معنی داره ، برخی به گران ترین انگشتر دنیا لقب بهترین می دهند و برخی به زیبا ترین انگشتر دنیا لقب بهترین انگشتر دنیا می هند و بهترین از دیدگاه هر شخصی متفاوت می باشد امروز در مجله فروشگاه طلا و جواهر شکنج قصد معرفی بهترین انگشتر دنیا را از نظر زیبایی ، قیمت را داریم پس تا انتهای این مطلب با ما باشید . 

بهترین انگشتر دنیا از لحاظ زیبایی

یکی از زیبا ترین انگشترهای جهان ساخته جواهر ساز ترکیه ای سوان بیشاکی است که که از تکنیک های خاص ، طرح ها و افسانه های ادبی را در ساخت انگشتر های خود به کار می گیرد .

سوان بیشاکی عنوان خلاق ترین جواهر ساز دنیا را به نام خود ثبت کرده است . وی از هنر مینیاتور و داستان های هزار و یک شب در مجموعه ی خلاقیت های خود به کار برده و از آن الهام گرفته است . این هنرمند روی سنگ یکی از آثار خود ملکه افسانه ای پارسی “شهرزاد” را به تصویر آورده است.           

سوان بیشاکی با استفاده از دو تکنیک جواهر سازی ترکی؛ یعنی کنده کاری و میکرو موزاییک، توانست به زیبایی کاخ ملکه را در زیر کهربای آبی قرار دهد همچنین ،کهربای آبی در ترکیب با فیروزه، الماس، نقره سیاه و الماس زیبایی چند به خود بخشیده است.

سوان بیشاکی در رابطه با تکنیک ساخت جواهرات و ایده ها و خلاقیت های خود راز دار و کم حرف بوده و سعی کرده کمتر در این باره با کسی صحبت کند. جواهرات او به شدت تحت تاثیر فرهنگ و تاریخ کشور ترکیه که سرزمین مادری اوست قرار دارد.

این بهترین انگشتر دنیا شاهکار کاملا منحصر به فرد و برگرفته از ذهن خود فرد بوده و شبیه جواهرات موزه ای یا جواهرات امروزی نیست و به گفته سوان بیشاکی ( sevan bicakci ) برای آثار خود از طبیعت و آنچه که در آن می گذرد ایده گرفته است .

در این مجموعه و به ویژه در انگشتر « ladybird » آن را به زیبایی با یاقوت دودی تصویر کرده است شاهکارهای طراح و سازنده طلا و جواهر ترکیه ای به غیر از ترکیه در کشورهای لندن و توکیو و نیویورک طرفداران خاص خود را دارد.

 

بهترین انگشتر دنیا

بهترین انگشتر دنیا

 

این انگشتر به خاطر ویژگی های خاص و متریال هایی که در این انگشتر استفاده شده است لقب بهترین انگشتر را به خود داده است اگر شما هم خواهان خرید این انگشتر زیبا هستید می توانید به سایت سوان بیشاکی بروید و ایت انگشتر را سفارش دهید . 

انگشتر های دیگری هم در دنیا وجود دارند که لقب بهترین دنیا را به یدک می کشند ولی هر کدام از این انگشترها جزئیات و ویژگی هایی دارند که این انگشتر ها را از دیگر انگشترها متمایز می کنند . 

بهترین انگشتر دنیا از لحاظ قیمت

و اما الماس ستاره صورتی که در محتوای گرانترین انگشتر جهان مطلبی کامل برای آن نوشتیم نیز به عنوان گرانترین انگشتر جهان از آن یاد می شود که از گران ترین سنگ  قیمتی جهان در آن استفاده شده است .

ستاره صورتی در طی سال های گذشته نام های مختلفی برخود گرفته. از سال 2017 تاکنون به نام ستاره صورتی سی تی اف شناخته شده و در حال حاضر توسط شرکت جواهرآلات هنگ کنگی Chow Tai Fook نگهداری می شود. هم چنین عنوان گران ترین جنس قیمتی فروخته شده در قاره آسیا را هم به نام خود ثبت کرده است.

 

گرانترین و بهترین انگشتر دنیا

گرانترین و بهترین انگشتر دنیا

البته به غیر از بهترین انگشتر دنیا بعضی از انگشترها فقط به خاطر سنگ هایی خاصی که دارند در زمره بهترین انگشتر ها قرار می گیرند که همین الماس ستاره صورتی جزو این گروه است . 

 

برای خرید انگشتر در انواع طرح ها می توانید به فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر شکنج مراجعه کنید . 

 

به نظر شما بهترین انگشتر دنیا کدام انگشتر می باشد ؟ نظر خودتان را در قسمت نظرات برای کاربران شکنج بنویسید . 

 

پر فروش ترین محصولات شکنج

  • 1,206,950تومان

  • 388,850تومان

  • 535,300تومان

  • 494,900تومان

آخرین مقالات

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه