آیا با بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت آشنا هستید؟

آیا با بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت آشنا هستید؟

امروزه همه ی ما برای زندگی کردن به پول و درآمد بالایی نیازمندیم، میدانیم که بدون پول و رزق و روزی سپری کردن لحظات در زندگی بسیار دشوار میشود، راه های بسیاری برای افزایش رزق روزی و ثروت وجود دارد، یکی از همین راه ها دعا کردن و استفاده از بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت است که این راه حل از گفته ی معصومین و پیامبران است، در احادیث بسیاری از پیامبران امده است که استفاده از انگشتر ها با سنگ های متنوع بسیار به روند راحت زندگی شما کمک میکنند و هر کدام از سنگ ها خواص و خاصیت خاصی دارند. 

شمایی که همین حالا در حال خواندن این مقاله هستید قطعا به دنبال بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت هستید، ما در ادامه ی این مقاله به شما کمک میکنیم تا سنگ ها را به راحتی بشناسید و انتخاب درستی داشته باشید. تا ادامه ی مطالب با ما همراه باشید‌…

 ۵ نمونه از بهترین انگشتر ها برای رزق و روزی و افزایش ثروت برای بانوان :

1- فیروزه

2- یاقوت

3- زمرد

4- الماس

5- عقیق

 بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت مناسب آقایان :

1- عقیق مردانه

2- یاقوت مردانه

3- زمرد مردانه

 بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت با انگشتر فیروزه

فیروزه یکی دیگر از سنگ های خوش یمن است و این سنگ از رنگی بسیار زیبا برخوردار است، این سنگ خواص بسیاری دارد، فیروزه بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت است که امام صادق (ع) نیز درمورد انگشتر فیروزه میفرماید: هرکس انگشتر فیروزه در دست کند هرگز بدون پول و در فقر نخواهد ماند. از خواص های این سنگ میتوان گشایش امور، افزایش رزق و روزی و ثروت، استجابت دعا، رفع مشکل در فرزند اوری و … برای نگه داری از این انگشتر باید چند نکته را رعایت کرد: بهتر است هنگام شستشوی دست یا استحمام انگشتر را در بیاورید، نگین فیروزه را در معرض مواد شیمیایی قرار ندهید، اجازه ندهید موادی همانند کرم یا مواد ضدعفونی کننده با نگین انگشتر برخورد داشته باشند.

 بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت با انگشتر یاقوت

انگشتر یاقوت یکی دیگر از بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت است این سنگ بسیار مقاوم و محکم است، امام صادق در حدیثی درمورد انگشتر یاقوت فرموده است: در دست کردن انگشتر یاقوت ثواب دارد و مستحب است.

سنگ انگشتر یاقوت

سنگ انگشتر یاقوت – بهترین انگشتر برای رزق و روزی

 

این سنگ از خاصیت های بسیاری برخوردار است مانند: رفع بلا و ناراحتی، برطرف کردن مشکلات مالی و فقر، انرژی مثبت، به فراموشی سپردن اتفاقات ناگوار و ناخوشایند، سلامت روح و جسمانی. نگه داری از انگشتر یاقوت بخاطر مقاوم بودن و سخت بودن آن بسیار راحت است اما باید حواس را جمع کردن تا انگشتر با چیزی برخورد نکند و باعث خراش روی انگشتر نشود.

انگشتر زمرد یکی از بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت 

زمرد سومین انگشتری است که باعث برطرف شدن فقر میشود و گشایش بخت است پیامبر استفاده از این انگشتر را برای ثروتمند شدن و بر طرفی فقر سفارش کرده است، این سنگ خواص دیگری مانند: دفع چشم زخم و درمان کننده ی بیماری ها نیز دارد و زیبا ترین انگشتر برای خانم هاست.

 بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت با انگشتر الماس

انگشتر الماس هم نیز یکی از گران ترین زیبا ترین و جذاب ترین انگشتر برای خانم هاست که این سنگ خواصی مانند: دفع انرژی منفی و انتقال دهنده ی انرژی مثبت دارد. در نگه داری از این انگشتر باید بسیار تلاش کرد چون بسیار ظریف و حساس ساخته میشود و از اعماق زمین ان را استخراج میکنند. قیمت انگشتر الماس بسیار زیاد است و در خرید این نوع انگشتر ها دقت کافی را داشته باشید . 

 بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت با انگشتر عقیق

این انگشتر خوش یمن ترین انگشتر است که پیامبران و معصومین بسیاری در مورد این انگشتر حدیث گفته اند، یکی از همین احادیث برطرف کردن فقر و گشایش روزی است. عقیق بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت است و استفاده ی بسیاری ازش میشود، سنگ عقیق یکی از متنوع ترین سنگ هاست و رنگ بندی متنوع نیز دارد .

انگشتر عقیق برای رزرق و روزی

انگشتر عقیق برای رزرق و روزی

 

حضرت فاطمه حدیثی در این باره فرموده اند: هر کسی انگشتر عقیق در دست کند  همیشه در زندگی اش خیر و خوبی میبیند. از خواص این انگشتر میتوان: برطرف کردن مشکلات، گشایش کار ها، رفع فقر و برآورده شدن حاجات را نیز نام برد.

 بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت با انگشتر عقیق مردانه

همانطور که در انگشتر عقیق مناسب بانوان ذکر شد این انگشتر باعث از بین رفتن فقر و گشایش کار ها میشود، انگشتر عقیق تاثیر مثبتی در اجابت شدن دعا میشود، همان طور که میدانید طلا برای آقایان مضر است و در دین اسلام حرام واقع شده .

آقایان برای استفاده از انگشتر ها باید از نقره استفاده کنند، امام رضا در باره ی عقیق میفرمایند: هرکس انگشتر عقیق در دست داشته باشد از فقر و تنگ دستی رها خواهد شد. هر مسلمانی که انگشتر عقیق را در دست دارد قطعا چیز هایی مانند: نام های خداوند و آیاتی از قرآن کریم به روی ان نوشته شده است.

 بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت با انگشتر یاقوت مردانه

انگشتر یاقوت باعث آرامش خاطر و ذهن میشود و پریشانی ذهن و روح را از بین میبرد، اگر به روی سنگ یاقوت ذکر لا اله الله الملک الحق المبین حک شده باشد شخصی که انگشتر در دستش است در مقام و بزرگی از چشم افراد دیگر دیده میشود. سنگ یاقوت نشانه شریف بودن و شرافت فرد مسلمان است.

 بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت با انگشتر زمرد مردانه

این انگشتر یکی از گرانترین و زیبا ترین انگشتر هاست که رنگ سبز دارد بسیار دلنشین است. این سنگ زیبا چشم زخم را دفع میکند و فرد را با نشاط میکند و فرد را از جادو و دعا در امان نگه میدارد، استفاده از زمرد فقر و بی پولی را از بین میبرد.

انگشتر زمرد

انگشتر زمرد – بهترین انگشتر برای رزق و روزی

 

 در این مقاله و مطلب  شما را با بهترین انگشتر برای رزق و روزی و افزایش ثروت آشنا کردیم. قطعا میدانید که آقایان باید از انگشتر نقره استفاده کنند چون انگشتر طلا برای آقایان مضر و از نظر اسلام حرام است اما برای خانم ها هیچ مشکلی به وجود نمی آورد، اسامی انگشترها را گفته و توضیح دادیم، طرز نگه داری انگشتر ها بسیار مهم است و باید نکاتی در باره ی نگه داری ان ها رعایت کرد .

اما انگشتر عقیق و یاقوت بخاطر سخت بودن و مقاوم بودنشان راحت تر میشود از انها نگه داری کرد. اکثر انگشتر هایی که نام بردیم انگشتر رزق و روزی و افزایش ثروت نیز بودند و خاصیت های دیگری هم دارند. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. لطفا پس از خواندن مقاله نظرات خود را کامنت کنید.

 

پر فروش ترین محصولات شکنج

  • 1,919,000تومان

  • 388,850تومان

  • 704,000تومان

  • 590,000تومان

آخرین مقالات

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

درباره نویسنده: اشرفی

10563c25ee54926e772cd3118b1d8a5c?s=72&d=mm&r=g

نظر شما برای ما با ارزشه

1 دیدگاه

  1. 9c74cb8e95ea7aaea357954ad53cd4b3?s=54&d=mm&r=g
    M.S8252 1402-10-23 در 2:01 ب.ظ - پاسخ

    سلام خیلی ممنون از اطلاعاتی که ارائه کردین من انگشتر فیروزه دارم ولی خواص و نحوه نگهداریش رو نمیدونستم حالا بهترمیتونم ازش نگهداری کنم ممنون از از زحمات واطلاعات مفیدتون