تعبیر خواب دستبند طلا چیست و چه مفهمومی دارد ؟

تعبیر خواب دستبند طلا چیست و چه مفهمومی دارد ؟

خواب دستبند از جمله خواب هایی است برای زنان بسیار خوب و مبارک تعبیر می شود و اگر شما هم دیشب یا چند شب پیش خواب دستبند دیده اید می توانید در ادامه با تعبیرات خواب دستبند همراه ما باشید .

امروز ما درباره تعبیر خواب دستبند طلا برای شما مقالات مفیدی بیان می کنیم . همه ما می دانیم که تعبیر خواب ها متفاوت است و هر فردی درباره تعبیر نظر خود را بیان کرده بخاطر همین هم می توان گفت یک چیز ثابت و مشخص نیست ما هم سعی کردیم درباره تعبیر دستبند طلا در خواب را از زبان کسانی بازگو کنیم که به واقعیت نیز نزدیک هستند .

خواب ها و رویاهای بسیاری از ما انسان ها ناشی از وضعیت روحی و روانی ما است به همین دلیل است که روان پزشکان ما نیز برای کشف مشکلات روحی به بررسی خواب می پردازد پس بهتر است در ابتدا علت خواب هایمان را در شرایط زندگی و حالات روحی خود جست و جو کنیم با این حال برای آگاهی از تعابیر و تفاسیر کلی خواب درباره دستبند طلا می توانید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید .

 

تعبیر خواب دستبند طلا از امام صادق ( ع )

از نظر اما صادق تعبیر خواب دستبند طلا 12 تعبیر می تواند داشته باشد :

 1. دیدن دستبند طلا  در خواب  برادر است .
 2. دیدن  دستبند طلا در خواب  خواهر است .
 3. دیدن دستبند طلا در خواب  شریک می باشد .
 4. دیدن دستبند طلا در خواب دوست است .
 5. دیدن دستبند طلا  در خواب رفیق و همراه می باشد .
 6. دیدن دستبند طلا در خواب فرزند است .
 7. دیدن دستبند طلا در خواب قوت و نیرو و زور می باشد .
 8. دیدن دستبند طلا در خواب به معنای توانایی است .
 9. دیدن دستبند طلا در خواب به معنای ولایت و حکومت است .
 10. دیدن دستبند طلا در خواب به معنای مال است .
 11. دیدن دستبند طلا در خواب به معنای محبت می باشد .
 12. دیدن دستبند طلا در خواب به معنای پیشه و زراعت است .
تعبیر خواب دستبند طلا

تعبیر خواب دستبند طلا

 

تعبیر خواب دستبند طلا ابن سیرین

تعبیر خواب ابن سیرین درباره دستبند نیز این است که اگر در خواب ببینید  روی دست خود دستبند طلا دارید این نشان دهنده ثروت و سود های که در انتظار شما می باشد . دستبند های طلا نیز نشان دهنده شادی و خبر های خوب برای شما در روز های آینده است . اگر خانم بارداری در خواب دستبند طلا ببیند به این معنی است که جنسیت کودکش دختر است . خرید دستبند طلا در خواب برای زن ازدواج و برای مرد کار معنا می هد .

 

بیشتر بخوانید : تعبیر خواب انگشتر

 

تعبیر خواب دستبند برای دختر مجرد

اگر  دختر مجرد در خواب دستبند دیده باشد  تفسیر آن به این صورت است که زن مجرد به زودی با یک شخص خوب ازدواج میکند و اگر در خواب زن مجرد دست بند طلا یا نقره ببیند یعنی این خواب خبر ازدواج با یک جوان ثروتمند را بشارت می دهد .

تعبیر خواب دستبند طلا منوچهر مطیعی

اگر زنی در خواب دستبند طلا ببیند این خواب برای او نشانه خوبی دارد و اما برعکس دیدن خواب برای مردان خوب نیست . اگر مردی ببیند که دستبند طلا بسته معنی خواب او این است که به غم و غصه گرفتار می شود و ضرر می کند یا زیر بدهی می رود ولی برای زن خوب است و به روابط خوبش با شوهرش اشاره دارد و همچنین زنی در خواب ببیند که دستبند طلای گران قیمتی در دست خود بسته معنی آن این است که شوهر او کارش رونق پیدا می کند و سود خوبی گیرش می آید .

تعبیر خواب دستبند طلا ابراهیم کرمانی

اگر در خواب ببینی پادشاهی به شما یک دستبند طلا داد معنای آن این است که صاحب فرزند یا برادر می شوید ولی اگر این خواب را یک دختر مجرد ببیند معنای آن این است که شوهر می کند .

تعبیر خواب دستبند طلا چیست

تعبیر خواب دستبند طلا چیست

تعبیر خواب دست بند به روایت کتاب سرزمین رویاها

اگر در خواب دستبند طلا ببینید معنی خواب شما این است که به زودی شادی بزرگی برای شما در پیش است . اگر در خواب ببینید دوست یا رفیق خود به شما دستبند طلا هدیه می دهد معنی آن این است که در اطراف شما یک ازدواج اتفاق خواهد افتاد . اگر زن جوانی در خواب دید که دستبند طلای خود را گم کرده معنای خواب او این است که نگرانی و شرمساری برای او پیش خواهد آمد .اگر در خواب دیدید که دستبند طلایی را پیدا می کنید معنای آن این است که شما مالک چیزی می شوید . اگر در خواب دیدید که دستبند طلا در دست دارید معنای آن این است که در امور مختلف شانس های خوبی به شما رخ خاهد داد.

اگر در خواب دیدید که دستبند طلا را به کسی می بخشید و یا دور می اندازید یا گم می کنید تعبیر خواب شما این است که رابطه عاشقی شما بهم خواهد خورد .

فروشگاه تخصصی شکنج

برای خرید انواع مدل های دستبند و انگشتر و … فقط کافی است با مراجعه به سایت طلا  و جواهر شکنج تمامی محصولات را مشاهده کنید تا مدلی را نسبت با سلیقه و استایل خود و یا دوستان خود انتخاب و خریداری کنید و در امنیت کامل در درب منزل تحویل بگیرید همچنین اگر قصد دارید طرح خاص و یا سنگ قیمتی دارید و می خواهید آن را برای شما آماده و ارسال کنند کافی است به قسمت سفارش اختصاصی طلا و جواهر شکنج بروید در آن جا مشاوران فروشگاه اینترنتی شکنج آماده مشاوره برای شما مشتریان عزیز می باشند .

 

به نظر شما تعبیر خواب دستبند طلا چیست ؟ در بخش نظرات ، نظر خودتون رو برای ما بنویسید .

درباره نویسنده: طاهری

75f623041ad647a201d06082bf182d36?s=72&d=mm&r=g

نظر شما برای ما با ارزشه

3 دیدگاه

 1. c64aa60ad8affe2913496a4ad7418482?s=54&d=mm&r=g
  ریحانه علیزاده 1402-05-14 در 5:34 ب.ظ - پاسخ

  سلام
  معرفی خوبی بود. بعضی از این محصولات رو ندیده بودم، ممنون که باعث شدید با این محصولات آشنا بشیم.

  • 1d534dfe3819a820a46debeb447c4791?s=54&d=mm&r=g
   پشتیبان فروشگاه 1402-05-24 در 2:41 ب.ظ - پاسخ

   خوشحالیم دوست عزیز

 2. 2d405a180f124acfad9a1581898d6323?s=54&d=mm&r=g
  نسیبه 1402-01-17 در 10:58 ب.ظ - پاسخ

  من دیشب خواب دیدم از مادرم یک دستبند طلا هدیه گرفتم . نمی دونم تعبیرش چیه .