بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها چه نوع سنگی است؟

بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها چه نوع سنگی است؟

بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها چه سنگی است ؟ برای انتخاب سنگ انگشتر چه ملاک هایی را لحاظ کنیم ؟ فرق سنگ های قیمتی در چیست ؟ هرکدام از سنگ های قیمتی چه ویژگی هایی دارند ؟

برای انتخاب بهترین نوع سنگ انگشتر برای زنان ملاک های انتخابی متعددی وجود دارد عده ای از بانوان سعی دارند فقط بر زیبایی سنگ ( نگین ) انگشتر اکتفا کنند، اما عده ای دیگر از خانم ها ، علاوه بر زیبایی سنگ انگشتر، به موارد دیگر نیز اهمیت می دهند و جزو ملاک های خود برای انتخاب بهترین سنگ انگشتر قرار می دهند.

برخی از سنگ ها علاوه بر زیبایشان ؛ تاثیرات خاصی بر روی دارندگان ان سنگ می گذارند و خواص متعددی را دارا می باشند. به عنوان مثال ، بهترین سنگ انگشتر ها می توانند خواص درمانی از جمله بیماری قلب و خون رسانی به نقاط بدن و بیماری های کم خونی داشته باشند.

هم چنین جهت دوری از گزند و حوادث و دفع چشم زخم نیز می توانید از انگشتر چشم زخم استفاده بکنید .

بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها

سنگ های قیمتی که در انگشتر زنانه استفاده می شود شامل :

 • عقیق
 • الماس
 • فیروزه
 • زمرد
 • برلیان
 • یاقوت کبود
 • یاقوت
 • سنگ سیترین
 • کوارتز دودی
 • یشم
 • زبرجد
 • و غیره… می باشد .

در ادامه مطالب به ویژگی ها و خواص تک تک این سنگ ها می پردازیم تا اگر قصد خرید بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها را دارید ، برایتان مفید واقع شود و بتوانید بهترین سنگ برای انگشتر را انتخاب بکنید .

 

سنگ انگشتر عقیق

سنگ عقیق یکی از بهترین نوع سنگ هایی است که بسیار میان مردم پر طرفدار و خاص بوده است. این سنگ که نوعی نقش پشتوانه را ایفا می کند، انرژی های منفی را از فرد دور می کند و به فرد قدرت می بخشد و برای مستحکم شدن در برابر زندگی، به او کمک میکند.

سنگ عقیق یکی از بهترین سنگ انگشتر ها برای خانم ها محسوب می شود که عزت نفس را در وجود زنان ، بیشتر ، و آرامش را در زندگیشان ایجاد می کند. طیف رنگ هایی که این سنگ دارد؛ زیبایی ان را دو چندان کرده و فرد میتواند بر اساس رنگ مورد علاقه اش آن را انتخاب کند.

 

سنگ انگشتر فیروزه

انگشتر فیروزه با سنگ فیروزه اصل نیشابوری با رنگ سبز آبی و یا آبی، یکی از برترین و قدیمی ترین سنگ های شناخته شده است که برای بانوان می تواند جزء بهترین ها باشد. این سنگ خواص مختلفی دارد و از دیدگاه روانشناسی، بر روی انرژی های مثبت و منفی ، عزت نفس، قوت قلب، و ارامش درونی افراد تاثیر بسزایی دارد.

بسیاری سنگ فیروزه را به عنوان بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها انتخاب می کنند و این نوع سنگ در بین آقایان هم بنا به خواصی که دارد طرفداران زیادی دارد .

سنگ فیروزه برای دور بودن از بلا و شر حوادث و چشم زخم بسیار مفید بوده و هیجانات را در فرد کنترل میکند.

بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها - سنگ فیروزه

بهترین سنگ انگشتر برای زنان – سنگ فیروزه

 

سنگ انگشتر زمرد

علاوه بر سنگ عقیق و فیروزه، یکی دیگر از سنگ هایی که جزو بهترین سنگ انگشتر برای بانوان شناخته شده است سنگ زمرد بوده و علاوه بر زیبا بودنش ، بسیار کم دوام و شکننده می باشد و توصیه می شود اگر قصد خرید این نوع انگشتر را دارید مدام از آن استفاده نکرده و ‌فقط در مواقعی که احتیاج است به کار ببرید.

از جمله موارد مثبتی که این سنگ دارد زیبایی و خواص آن بوده که خود را میان مردم محبوب کرده و از آن خواص میتوان به درمان انواع بیماری ها و دفع چشم زخم و میزان سطح انرژی در افراد اشاره کرد. این انگشتر برای هدیه بسیار مناسب بوده و نظر فردی که این هدیه را دریافت میکند را به خود جلب میکند.

نیروی اثر بخشی که این سنگ دارد، موجب خود کنترلی در فرد شده و حس و انگیزه ی مثبت را در وجود شخص ایجاد میکند.

 

بیشتر بخوانید :  معنی انگشتر در هر انگشت زنانه و مردانه به معناست ؟

بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها - سنگ زمرد

بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها – سنگ زمرد

 

سنگ انگشتر یاقوت کبود

انگشتر یاقوت کبود با یاقوت قرمز متفاوت است که در ادامه مطلب به انگشتر یاقوت قرمز نیز می پردازیم. انگشتر یاقوت کبود که جزو بهترین انگشتر های زنانه به شمار می آید،از آن دسته انگشتر هایی است که با وجود داشتن یک رنگ، طیف وسیعی از آن رنگ را به خود گرفته است .

بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها - سنگ یاقوت کبود

بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها – سنگ یاقوت کبود

 

به عنوان مثال، با وجود داشتن رنگ آبی، طیف گسترده ای از انواع رنگ آبی را دارد اما از نظر شباهت، هیچ یک از آنها شبیه به هم نیستند. این سنگ بر روی انرژی افراد تاثیر میگذارد و هم چنین تاثیر بسزایی در باطل کردن طلسم ها و تشخیص حرف راست یا دروغ را داشته و به فرد کمک می کند.

از لحاظ بها، این سنگ جزو گران بها ترین انگشتر ها بوده و مناسب برای دفع چشم زخم نیز می باشد. این نوع سنگ می تواند یکی از بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها باشد .

 

سنگ انگشتر یاقوت قرمز

سنگ یاقوت قرمز که با سنگ الماس و زمرد برابری می کند، در دو طیف رنگ قرمز و زرشکی یافت میشود که علاوه بر گران بها بودنش بسیار طرفدار بالایی داشته و یکی از خاص ترین و بهترین سنگ ها شناخته شده است. هم چنین در گذشته این سنگ کاربرد نژادی داشته و از آن استفاده ی زیادی میکردند.

از جمله خواصی که این سنگ دارد این است که انرژی منفی را از انسان میکاهد و به او انگیزه ای بی نظیر می دهد .

بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها - سنگ یاقوت قرمز

سنگ یاقوت قرمز

 

سنگ انگشتر الماس

زیباترین و گرانترین سنگ انگشتر که از کربن در دما و فشار بالا در عمق زمین ساخته می شود که عمر آن به به 3.3 میلیارد سال قبل بر می گردد .  الماس بیش ترین انرژی و درخشش را در بین سنگ های انگشتر دارد و بسیار محبوب می باشد . قیمت الماس  با چهار فاکتور تراش ، پاکی ، رنگ و قیراط سنجیده می شود .

الماس می تواند بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها باشد ولی قیمت بالایی هم دارد .

بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها - سنگ الماس

بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها – سنگ الماس

 

یکی از خواص هایی که این سنگ دارد عبارت است از اینکه : در افزایش انگیزه و کنترل هیجان، دوری از قساوت قلب و ریا و دوری از چشم زخم، تاثیرات قابل توجهی دارد و یکی از بهترین سنگ انگشتر ها برای بانوان به شمار می آید. و گرانترین انگشتر دنیا هم دارای الماس صورتی می باشد .

انگشتر برلیان زنانه

اگر بگویم انتخاب سنگ انگشتر برای بانوان آسان است، بدون شک عده‌ای با من مخالفت خواهند کرد. سلیقه‌ها در این حوزه متفاوت است و البته کم نیستند افراد سخت‌پسندی که راضی کردن آنها آسان نخواهد بود. در این بین انگشتر برلیان زنانه و در حالت کلی نگین الماس با برش برلیان، در تمام دوره‌ها موردتوجه بوده است. به عنوان یک بانو، بهترین سنگ انگشتر برای خانم‌ها را الماس و بطور خاص برلیان می‌دانم. همان‌طور که می‌دانید الماس در میان سنگ‌ها و جواهرات، بسیار با ارزش و گران‌قیمت است و برش‌های گوناگونی دارد.

اگر به دنبال یک انگشتر خاص هستید که دل از همسر خود ببرید انگشتر برلیان مناسب ترین انگشتر برای شما خواهد بود.

و اما انواع سنگ انگشتر های دیگر همراه با خواصشان :

سنگ سیترین : که مناسب برای لاغری میباشد.
سنگ کوارتز دودی : درمان درد های سیکل بانوان است.
سنگ زبر جد : بعضی ها بر این باورند که استفاده از سنگ زبرجد موجب ایجاد آرامش و یک خواب راحت شبانه می گردد.

 

الیته بعضی ها به بهترین سنگ برای خانم ها اهمیتی نمی دهند و فقط جنبه ظاهری انگشتر را در نظر می گیرند ولی در کنار زیبایی می توانید خواص سنگ ها را هم در نظر بگیرید تا یک خرید انگشتر ایده عالی داشته باشید.

سفارش اختصاصی انگشتر

اگر شما سنگ و طرح خاصی مد نظرتان دارید یا بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها را انتخاب کرده اید  می توانید طرح اختصاصی خود را به تیم زبده گالری طلا و جواهر شکنج بسپارید تا با بالاترین کیفیت طرح اختصاصی شما را درست کنند و به شما تحویل دهند .

برای سفارش به صفحه سفارش اختصاصی طلا و جواهر می توانید مراجعه کنید .

 

انتخاب بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها می تواند بر اساس سلایق و علایق آنها و همینطور حتی مذهب شان متفاوت باشد. شما می توانید با توجه به شخصیت خود و یا همسرتان مناسب ترین سنگ انگشتر برای خانم ها را بیابید و به وسیله آن انگشتر خود را بیارایید. به نظر شما کدام سنگ بهترین سنگ انگشتر برای خانم ها می باشد ؟ شما کدام سنگ را دوست دارید که داشته باشید ؟‌

 

درباره نویسنده: عطیه اسدی

75495e6938fd0c813232319fb21f4f4d?s=72&d=mm&r=g

نظر شما برای ما با ارزشه

1 دیدگاه

 1. ecb4605cc92f617caa2bbaaf9c92ca55?s=54&d=mm&r=g
  چالاک حساب 1402-06-25 در 3:39 ب.ظ - پاسخ

  توقع شما از یک نرم افزار حسابداری غیر از اینکه صبح براتون چایی بیاره چیه؟
  ساده باشه؟
  ارزون باشه؟
  به فروشگاه تون وصل بشه؟
  پشتیبانی عالی و دائمی داشته باشه؟
  توی حساب و کتاب دقیق باشه؟
  نیازی به هزینه پشتیبانی و تمدید سالانه نباشه؟
  هوای اقساط تون رو داشته باشه؟
  انواع گزارش و نمودار هزینه و درآمد داشته باشه؟

  به قول بازاری ها … ببر, خوشت اومد بیا بخر